Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Żadan chce wyrzucić Katię z domu [STRESZCZENIE ODCINKA 40]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 40. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w piętnastym odcinku drugiego sezonu?

Grigorij cały czas szukał Kateriny. Otrzymał wiele fałszywych wiadomości, jeden list jednak wbudził w nim nadzieję.

Katerina przygotowywała Wołodię do występu przed ojcem chrzestnym chłopca. Okazało się, że jest nim Andriej Żadan, który rozpoznał w Katii dziewczynę z domu publicznego.

Wieczorem u Korieniewów zebrała się śmietanka towarzystwa. Olga zademonstrowała swe feministyczne poglądy. Jelena i Nikołaj dali się przyłapać Katerinie w niezręcznej sytuacji.

Udręczona Natalia, wbrew woli ojca, postanowiła wstąpić do klasztoru. Orysia wróciła do Czerwinki.

Halina zatrudniła się jako najmitka w odległym chutorze. Pracowała bardzo ciężko mimo zaawansowanej ciąży. Prosiła także Nazara, by wziął Oleksa do pomocy i wyuczył chłopca na kowala.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 40

Andriej Żadan, ojciec chrzestny syna wicegubernatora, obraża Katię i żąda by dziewczyna ze względu na swoją przeszłość natychmiast opuściła dom Korieniewa. Co zrobi Katierina?

Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Czy namówi go do zeznań przeciwko Grigorijowi?

Nikołaj często spotyka żonę wicegubernatora. Czy poradzi sobie z miłością do niej?

Grigorij dociera do madame Makarowej, ale niczego nie dowiaduje się o Katii. Kadosznikow zabiera go na bal u wicegubernatora. Grigorij na balu spostrzega Katię. Jest chory, traci przytomność. Lekarz stwierdza u Grigorija silny stan zapalny w nodze, co grozi gangreną. Dlaczego Grigorij tak usilnie broni się przed lekarzem i szpitalem? Czy Grigorijowi uda się zabrać Katię do Czerwinki? Czy Żadan przeprosi Katię za swoje paskudne zachowanie?

A jeśli nie "Zniewolona", to co? Sprawdźcie serialowe premiery sierpnia:

Więcej o: