Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Grigorij szuka Kateriny [STRESZCZENIE ODCINKA 38]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 38. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w trzynastym odcinku drugiego sezonu?

W domu uciech Madame Makarowej oburzony Holender oskarżył właścicielkę lokalu o oszustwo. Andriej Żadan spłacił Holendra z nadwyżką i wraz z innymi gośćmi zorganizował mu huczną zabawę. Następnego dnia Andriej przekonał Makarową, by uwolniła Katię.

Katia dowiedziała się, że zawdzięcza wolność Żadanowi. Bała się jednak, że ten będzie chciał ją wykorzystać i postanowiła uciec. Z listem polecającym od Nikołaja dotarła do domu Korieniewych. Została tam przyjęta i otrzymała posadę guwernantki ich syna - Wołodii.

Ojciec Natalie dowiedział się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie. Wzburzony pojechał do Czerwinki i zrobił awanturę Grigorijowi. Natalie niechcący wszystko słyszała, prosiła ojca, by zabrał ją do domu. Grigorij popadł w obłęd i uzależnienie od alkoholu, przysiągł sobie, że odnajdzie Katię.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 38

Grigorij szuka Kateriny. Otrzymuje informację, gdzie przebywa dziewczyna. Natychmiast po nią wyrusza.

Katia ma zatarg z wicegubernatorem, który chce ją zwolnić z pracy. Wyjawia Jelenie swój sekret.

Dom Korieniewów odwiedza Nikołaj. Ani Jelena, ani on nie potrafią ukryć swych uczuć do siebie.

Ponieważ Natalia nie może mieć dzieci, Aleksander nie wypłaca Grigorijowi posagu. Wściekły Czerwinski odsyła rzeczy żony do Nieżyna.

Jakow zabiera nowej rodzinie Halki krowę i pieniądze. Halka próbuje pójść w najmy, ale nikt nie chce jej zatrudnić. Idzie do domu pana, by wbrew obietnicy złożonej Afanasijowi, ukraść trochę jedzenia. Przyłapuje ją Pawlina.

Żadan finansuje Oldze fabrykę perfum. Spotyka się to z ostrym sprzeciwem jej ojca, który każe córce wyjść za mąż do Bożego Narodzenia. Olga odwiedza Żadana w szpitalu i daje mu do zrozumienia, że swą przyszłość widzi u jego boku.

A co, jeśli nie telewizja? Może do kina? Sprawdźcie premiery sierpnia!

Więcej o: