Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia znowu musi uciekać [STRESZCZENIE ODCINKA 37]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 37. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w dwunastym odcinku drugiego sezonu?

Madame Makarowa, właścicielka domu uciech, i Potap przetrzymywali Katię w zamknięciu. Makarowa zarezerwowała Katię dla bogatego Holendra. Miał on dziwne wymagania, chciał, by Katia zachowywała się jak dziecko i ofiarowała mu swoją niewinność. Katia odurzona przez Makarową środkami nasennymi zmieszanymi z alkoholem broniła się. Podczas ucieczki z pokoju Holendra, wpadła na Andrieja Żadana, który uratował ją z opresji.

Jakow załatwił Panasowi wezwanie do wojska, mimo obowiązującego rozkazu cara, by nie werbować nowych rekrutów. Gdy w Czerwince rozeszły się wieści o zdradzie Halki, zraniony małżonek chciał ją wyrzucić z domu. Wtedy zjawili się wojskowi i wcielili Panasa do wojska.

Natalie postanowiła wybaczyć mężowi jego agresywne zachowanie. Gdy obwieściła to mężowi, nadmiar emocji i niedawne zawirowania zdrowotne sprawiły, że doszło do poronienia. Wezwany przez Grigorija lekarz uratował Natalie życie. Poinformował jednak Grigorija, że jego żona nigdy już nie będzie mogła zajść w ciążę.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 37

W domu uciech Madame Makarowej oburzony Holender oskarża właścicielkę lokalu o oszustwo. Andriej Żadan spłaca Holendra z nadwyżką i wraz z innymi gośćmi organizuje mu huczną zabawę. Następnego dnia Andriej przekonuje Makarową, by uwolniła Katię.

Katia dowiaduje się, że zawdzięcza wolność Żadanowi. Boi się jednak, że ten będzie chciał ją wykorzystać i postanawia uciec. Z listem polecającym od Nikołaja dociera do domu Korieniewych. Zostaje tam przyjęta i otrzymuje posadę guwernantki ich syna - Wołodii.

Ojciec Natalie dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie. Wzburzony jedzie do Czerwinki i robi awanturę Grigorijowi. Natalie niechcący wszystko słyszy, prosi ojca, by zabrał ją do domu. Grigorij popada w obłęd i uzależnienie od alkoholu, przysięga sobie, że odnajdzie Katię.

A co, jeśli nie telewizja? Może do kina? Sprawdźcie premiery sierpnia!

Więcej o: