Komentarze (59)
Koniec sześciopaków na ekranie? Aktorzy mają dość. Gwiazda "Gry o Tron": Tworzymy nierealne oczekiwania wobec mężczyzn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pull_up_terrain_ahead

  Oceniono 3 razy 1

  Jak już nie możesz uprawiać fitness to przynajmniej uprawiaj regularnie seks. To też odchudza.

 • 2fat

  Oceniono 3 razy 1

  Jakbym tylko schudł ze 20 kg to ja bym wam też krwa pokazał...Ale mi się nie chce.

 • Gość: 111

  Oceniono 27 razy 1

  Nierealne oczekiwania wobec kobiet nikomu przez lata nie przeszkadzały ? Kobiety z natury mają więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni,a mniej mięśni ,im trudniej utrzymać szczupłą sylwetkę i gładkie ciało,-mają cellulitis ,piersi,które wg. panujących norm powinny być pełne i sterczące,więc panowie przestańcie się żalić,kobiety jeszcze mają rodzić dzieci

 • Gość: gość

  0

  hahahahah panowie od kilku lat borykają się z tym problemem a kobiety od wieków.

 • callmenigel

  0

  Biedactwa... Cierpia... Za miliony.

 • Gość: Ktoś

  0

  Pomijam sekcje komentarzy bo to co tam widzę to bezmózgi. Powiem tak. Ludzie sami sobie wybrali "wzorce" sylwetek. Przełożyli efekt wow nad zdrowie. Nie ważne jest czy ktoś jest zdrowy i zadowolony w swojego ciała (a powinno być najważniejsze!) tylko wszystko ma budzić zachwyt a raczej zazdrość. Próżność i pycha są po prostu modne. Jest wiele typów budowy ludzkiego ciała ale ludzie chcą tworów z fabryki bo chcą się czuć o ironio lepiej. Jeśli nie mogę mieć modnej sylwetki to pośmieje się z innego kto też nie może. Ale... co ja tam wiem... "estetyka" musi być choć nic w tym nie ma nic estetycznego.

 • Gość: Robonhi

  0

  Myślę że jest w tym dużo prawdy, tym bardziej dziękujemy Pani Justyno za wzięcie mężczyzn w obronę ;)

 • Gość: saw

  0

  plotek jaki atak na nas hahah 'a jak wyglądacie wy" . Porównanie do Karolaka jest bardzo krzywdzące

 • Gość: M

  Oceniono 8 razy 0

  To nie są nierealne wymagania. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety którzy prowadzą w miarę zdrowy tryb życia, nie jedzą śmieci i uprawiają jakieś minimum aktywności fizycznej, nie powinni mieć kompleksów aby latem pokazać się na plaży. Chyba że celujemy w ideały piękna w stylu Tomasza Karolaka i Magdy Gessler.

 • nie_bierz_jarka_na_serio

  0

  Kobiety mają Bridget Jones mężczyźni Rona Jeremy

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  dlaczego „nierealny obraz”? jeśli ktoś regularnie ćwiczy a nie zapuści się to będzie fajnie wyglądał cały czas i wystarczy siłownia kilka razy w tyg. jak widać wielu aktorów zapomina sie i tuż przed ważnymi rolami kiepska formę maja i potem musza dwa razy więcej czasu poświecić na odbudowanie formy.

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 1 raz -1

  Nie dajcie się nabrać to mieszanie w głowach. Jak wiadomo kino "urabia" swiadomość. Jeszcze pare latek temu w filmach królowali Rambo, Conan i inni a teraz co? Wymoczki jakieś! I jakie panowie mają teraz wzorce? Celowa robota żeby z prawdziwego faceta zrobić flaki z olejem a to już tylko krok żeby w ogóle pozbawić go męskości - zresztą to już sie niestety dzieje.

 • Gość: Kalenz

  Oceniono 1 raz -1

  No i w czym problem? Reżyser chce aby aktor był takiej postury i wyglądu jak jest w scenariuszu...Natomiast to, że w aktorstwie jest niesamowity monopol tylko i wyłącznie na znanych i popularnych ludzi to cóż, muszą się dostosować, albo nie przyjmować tylu ról i dać szanse komuś nowemu 🙃.

  Ale tak oczywiście nie zrobią, lepiej narzekać, iż dana rola wymaga od nich zmiany postury, jak oni śmią być tak wymagający...

 • Gość: Ufff...

  Oceniono 5 razy -1

  Dojdzie do tego że będzie zakaz zatrudniania dobrze umięśnionych przypakowanych mężczyzn tak samo jak w wielu krajach wprowadzono zakaz zatrudniania zbyt chudych modelek, nawet gdy dziewczyny się nigdy nie odchudzały i jest to ich naturalna waga.

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy -4

  Ha,ha, ha! Maja dosc, 'nierealne' oczekiwania! Ale kobiety mozna traktowac tak i zmuszac do trzymania diety, rozbierania sie, przesadnego retuszowania itd
  Nic z tego! Macie trzymac forme, bo inaczej nie zagracie w zadnym filmie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX