Komentarze (78)
Najlepsze reality show? Życie rodziny królewskiej. Meghan kocha atencję, Kate nie znosi Meghan. To już nie władcy, to celebryci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Gość

  0

  Dajcie już spokój męczyć nas rodziną królewską.Obnażają się bo mają za dużo pieniędzy a za mało roboty.

 • dank-a11

  Oceniono 2 razy 0

  Pismaki, prosze o uswiadomienie mnie co znaczy slowo ATENCJA.Czytam polska gazete i nie rozumie o czym pisza.Moze ze mna cos nie tak?

 • Gość: GOŚĆ 2

  Oceniono 8 razy 0

  Pani redaktor splodzila bardzo, bardzo dużo tekstu, byle tylko na końcu "dowalic" księżnej Meghan.
  A już zupełnie zapomniała, że największym skandalistą na dworze był "goły i wesoły" Filip, który się ożenił wyłącznie dla pozycji i pieniędzy. (nawet na kupno pierścionka nie było go stac). I który od samego początku przyprawiał rogi królowej.
  To Filip przekonywał opornego Karola do małżeństwa z Dianą, twierdząc, że "można mieć i żonę i kochankę ".
  (pominę milczeniem Filipa w roli ojca bijącego i upokarzajacego swoje dzieci! )
  A współcześnie największą skandalistką królewskiej rodziny była księżniczka Eugenia! Skandale jej autorstwa, łącznie z kradzieżami i scenkami lezbijskimi są powszechnie znane.

 • Gość: bebe

  Oceniono 34 razy 0

  Meghan I jej czarne dzieci nigdy nie usiada na tronie, wiec ona nie ma zbyt waznej roli I moze sobie ubierac co chce, Kate bedzie zona krola (do czego nadaje sie doskonale, Meghan wysiada w przedbiegach pod kazdym wzgledem), wiec protocol ma ostrzejszy, a w to, sie poklocily nie wierze, to totalna bzdura z palca wyssana.

 • Gość: Gigi

  Oceniono 4 razy 0

  😊

 • Gość: sylwia

  Oceniono 1 raz -1

  Justyna swietnie piszesz

 • Gość: filip

  Oceniono 1 raz -1

  Czemu stangreci krolewscy onanizuja sie publicznie.....

 • Gość: Kiol

  Oceniono 1 raz -1

  To Angole utrzymują z podatków całą tę szopkę. Jak wejdziecie na brytyjskie strony, widać jedno wielkie "team Kate". Wiadomo, wolą swoją. Meghan zawsze będzie tą obcą.

 • Gość: Ags

  Oceniono 3 razy -1

  Jak sie commonersow wpuscilo na dwor, to maja teraz celebrycki swiat. Wszystko zreszta na pewno zaprogramowane aby by bardziej realistycznym w dzieiejszym swiecie, bo by im z samych podatkow na zupe nie wystarczylo... ;)

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy -1

  Artykuł mocno tendencyjny, dyskryminujący Meghan. Nie interesują mnie osobiste odczucia autora względem Meghan tylko rzetelnie napisany artykuł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX