Komentarze (282)
Wpadka goni wpadkę, celebryci-eksperci gadają głupoty. "DD TVN" traci widzów i nic w tym dziwnego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gsc

  Oceniono 153 razy 135

  nie ma głupszych programów niż śniadaniówki, te wygłaszane mądrości ekspertów-celebrytów wołają o pomstę do nieba i mogę tylko szkodzić. O wyborze tematów reportaży nie ma co wspominać. Już paradokumenty są lepsze, chociaż nieszkodliwe.

 • dante_waw

  Oceniono 131 razy 121

  Zawsze cenie sobie wybor tematow... i jak gladko prowadzacy przechodza pomiedzy salatka z ziemniakow, ofiarami gwaltow, smieszna czapka na zime i maltretowaniem w sierocincu... wlasnie w tej kolejnosci... na koniec moze byc weterean wojenny ze sespolem stresu pourazowego zaraz potem zaspiewaja fasolki :)))

 • guru133

  Oceniono 90 razy 84

  Może DD TVN zbyt dużo zajmuje się celebrytami a za mało przeciętnym, normalnym telewidzem?

 • elzbietttta

  Oceniono 240 razy 76

  Z DD TVN wyrzuciłabym natychmiast denerwującą Rusin, której wydaje się, że zjadła wszystkie rozumy, wiec po co słuchać gości, Sołtysika za całokształt, Kraśko (marnuje swój potencjał w śniadaniówce) i Mellera, który nie ma nic do powiedzenia. Postawiłabym jedynie na duet Prokop-Wellman (idealna para, błyskotliwa, inteligentna, na luzie, jak przystało na śniadaniówkę) i Mołek (kompletnie niewykorzystany potencjał tej pięknej i bardzo inteligentnej kobiety). A pani M. Zawadzka z TVP powinna zostać natychmiast odsunięta od mikrofonu, nie dlatego, że nie jest dziennikarką, ale dlatego, że nie potrafi sklecić dwóch logicznych zdań.

 • Gość: Anna

  Oceniono 78 razy 68

  Pan Sołtysik ma bezczelne i chamskie komentarze. W programie o bieliznie wyszczuplajacej reakcja na obwod w pasie pani 100 cm i zanotowanie przez pana S.100 cm2 bylo prostackie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 59 razy 57

  Po prostu trzeba TRAFIAĆ W PREFERENCJE WIDZÓW!
  Żadnych kontrowersji!
  Dla ilustracji zacytuję Krasickiego:
  "Dwaj portretów malarze słynęli przed laty:
  Piotr dobry, a ubogi, Jan zły, a bogaty.
  Piotr malował wybornie, a głód go uciskał,
  Jan mało i źle robił, więcej jednak zyskał.
  Dlaczegóż los tak różny mieli ci malarze?
  Piotr malował podobne, Jan piękniejsze twarze."

 • Gość: panikinia

  Oceniono 66 razy 50

  Pan Sołtysik i ta druga pani zapomniałam nazwiska , najchętniej rozmawialiby i słuchali o celebrytach , aż im się oczka świecą na te wiadomości naczelnej plotkary tvn-u. Może powinni prowadzić program tylko i wyłącznie na ten, jakże ciekawy temat..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX