Komentarze (155)
Kiedy słyszę "Jestem fanem kobiet" i wiem, że nie chodzi tu o cycki i tyłek. Polsce potrzeba więcej Dawidów Podsiadło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • twzelnik

  Oceniono 49 razy 35

  Ale pierdoły.
  Kobiety są fantastyczne, robią tak wiele. A mężczyźni?
  Sorry, jest siostra Chmielewska i MamamMadzi, jest Owsiak i jest Trynkiewicz.
  Ludzie są różni.

 • Gość: Ania

  Oceniono 62 razy 32

  Chłopak o dość przeciętnej urodzie - o Podsiadle, aktor o tak "radiowej urodzie"- o Karolaku. Słabe, pisze Pani niestety w stylu tych, których Pani krytykuje

 • Gość: Kopacz

  Oceniono 101 razy 29

  Z calym szacunkiem ale slaby to jest ten artykul. Blahy, o niczym.Myslenie zyczeniowe autorki a raczej jej nienawisc do kobiet. I zeby bylo jasne nie uwazam zeby kobiety byly glupsze czy madrzejsze, sa takie i takie.To kwestia ludzi, nie plci. To ten artykul jest seksistowski i z punktu widzenia mezczyzn prostestuje przeciw ukazywaniu wszystkich mezczyzn w takim swietle...

 • ursus104

  Oceniono 58 razy 26

  Nie nadążam za logiką autorki tych wypocin. Stwierdził, że kobiety są mądrzejsze i jest teraz wychwalany pod niebiosa. Czy ktoś sobie wyobraża ten kociokwik gdyby stwierdził na odwrót? To jest niby ta postulowana równość? Weźcie koło i się zdrowo walnijcie w czoło.

 • Gość: Polak

  Oceniono 29 razy 25

  "Podsiadło", podobnie jak "Kościuszko", to nazwisko, które się deklinuje (odmienia)

 • Gość: mamniebieskisweter

  Oceniono 30 razy 22

  A mnie jakoś mierzi taki poziom dyskusji. I nie chodzi mi o Podsiadłę. Bardziej o optykę myślenia autorki i punktowanie wypowiedzi w stylu Karolaka: kobiety są "mądrzejsze" i "skomplikowane". No dajcie spokój. Ja wiem, że w Polsce trudno się mówi o prawach kobiet - z różnych względów. Ale kojarzy mi się to z hasłami Czarnych Protestów - "Siła jest kobietą!" albo, co gorsze, "Polska jest kobietą!". Wyobrażacie sobie, że na jakimś hipotetycznym zgromadzeniu mężczyzn ktoś wygłasza podobne teksty? "Honor jest mężczyzną!" - już widzę to święte oburzenie... Czasem prokobiece argumenty w podobnych dyskusjach niczym się nie różnią od pogardliwych uwag w stylu wnoszenia przez feministkę lodówki na czwarte piętro. Zmienia się tylko biegun. I żeby nie było - jestem kobietą, feministką (można w XXI wieku nie być?), na Czarne Protesty chodzę, ponieważ co do zasady zgadzam się z postulatami tam przedstawianymi. Ale nie dajmy się zantagonizować. Nikt nie jest lepszy, ani kobieta, ani mężczyzna. Ludzie są lepsi albo gorsi. A teraz możecie się już śmiać z mojego idealizmu.

 • y.y

  Oceniono 27 razy 17

  Zabawne bardzo. Autorka próbuje umoralniać mężczyzn, publikując tekst w serwisie plotek.pl, w którym na co dzień sprzedaje się "kontent" za pomocą zdjęć kobiecych cycków i tyłków, a część ich właścicielek z premedytacją je nadstawia do obiektywów:)

  Co więcej, autorka zdaje się wyciągać wnioski na temat "większości" populacji mężczyzn, na podstawie dowcipkowania dwóch celebrytów i bliżej nieokreślonych polityków. Bardzo reprezentatywny pogląd. Czy per analogiam mogę założyć, że skoro autorka wypisuje podobne brednie, to "większość" kobiet zatrudnionych w Agorze to idiotki?

 • Gość: a

  Oceniono 41 razy 17

  Uwielbiam Dawida Podsiadlo!!! I prosze nie piszcie o nim "przecietna uroda".On jest niesamowicie meski i wolalabym po stokroc jego niz np.Beckhama.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 26 razy 16

  A ja jestem nienormalny.
  Jestem fanem jednej kobiety od długiego czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX