Agnieszka Włodarczyk uwielbiała solarium, a Karolina Szostak ważyła ponad 30 kg więcej. Ale pamiętacie, jak kiedyś wyglądał Antek Królikowski?!

Wiele gwiazd - zarówno polskich, jak i zagranicznych - w ciągu swojej kariery przeszło metamorfozę. Jedni znacznie schudli, drudzy zmienili styl ubierania się, a jeszcze inni zrezygnowali z niezdrowego trybu życia i wprowadzili zdrowe nawyki. Zobaczcie te najbardziej spektakularne przemiany.

Karolina Szostak

Karolina Szostak stała się już prawdziwą ikoną. Prezenterka przez długi czas miała pełniejsze kształty, a jej sylwetka była bardzo kobieca.

Karolina Szostak w 2012 roku:

Karolina SzostakKarolina Szostak KAPIF.pl

W pewnym momencie zdecydowała się jednak przejść na dietę. Zaczęła od popularnych pudełek, codziennie spożywała ok. 1000 kcal. Po kilku miesiącach jednak efekty zaczęły być coraz mniej widoczne, ale Karolina Szostak nie zamierzała rezygnować z odchudzania. Wybrała owocowo-warzywną dietę Ewy Dąbrowskiej. W ten sposób prezenterka schudła ok. 30 kg i stała się inspiracją dla wielu kobiet, które walczą o szczuplejszą figurę.

Antoni Królikowski

Od początku swojej kariery sporo kilogramów stracił także Antoni Królikowski. Jego przemiana nie wiązała się jedynie z przejściem na dietę. Aktor zdecydował się zmienić swoje złe nawyki i zrezygnował z imprezowego stylu życia. Wpływ miał na niego związek z Laurą Breszką.

Przy Laurze nauczył się zdrowej kuchni, zaczął bardziej dbać o siebie. I zrzucił 9 kilo! – mówił „Faktowi” jego znajomy w 2013 roku.

Antoni Królikowski w 2010 roku:

Antoni KrólikowskiAntoni Królikowski KAPIF.pl

Choć ich uczucie nie przetrwało, zdrowy styl życia pozostał. Aktor do tej pory prezentuje smukłą sylwetkę. Co więcej, zrezygnował także z hulaszczego trybu życia, a wolny czas woli spędzać ze swoją aktualną dziewczyną, Kasią.

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną AKPA

Antek KrólikowskiAntek Królikowski AKPA

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w przeszłości uwielbiała solarium oraz mocny makijaż, co sprawiało, że wyglądała dość tandetnie.

Agnieszka Włodarczyk w 2008 roku:

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk KAPIF.pl

Jednak od kilku lat taki styl aktorki należy już do przeszłości. Zaczęła ubierać się bardziej elegancko i klasycznie, a na Instagramie chętnie pokazuje się w wersji „no make up”. Nie ukrywa, że bardzo lubi siebie bez tony kosmetyków na twarzy.

Mam dosyć tego plastiku, naturalna kobieta, nie lubię makijażu na co dzień, make up kojarzy mi się z pracą, jeszcze nie raz zobaczycie mnie bez makijażu, mam nadzieję, że nie straszę - napisała kiedyś Włodarczyk na swoim profilu.

Aktorka zrezygnowała też z palenia. Teraz gwiazda zamiast po tradycyjnego papierosa sięga po IQOS. Urządzenie nie spala, a jedynie podgrzewa tytoń, zawiera ok. 90-95% mniej substancji szkodliwych niż tradycyjny papieros. Ma to też dodatkowy plus - skoro nie ma spalania to nie ma dymu i brzydkiego zapachu.

Doda

Swój styl zmieniła także Doda, która w przeszłości nie raz przesadziła z samoopalaczem i ilością kosmetyków.

Doda w 2008 roku:

DodaDoda KAPIF.pl

Zrezygnowała z tlenionego blondu na włosach i wróciła do naturalnego koloru. Od zeszłego roku często możemy zobaczyć ją bez makijażu, gdyż uznała, że nie będzie się malować na co dzień. Choć jak zapowiada, nie zamierza całkowicie się zmienić. Na scenie dalej będzie pojawiać się w stylizacjach, za jakie pokochali ją jej fani. 

DodaDoda KAPIF.pl

DodaDoda Instagram

Doda 'Artyści przeciw nienawiści'Doda 'Artyści przeciw nienawiści' screen Instagram.com/dodaqueen

Mariah Carey

Mariah Carey jest jedną z tych gwiazd, która od zawsze walczy z kilogramami i nie może utrzymać stałej wagi.

Mariah Carey w 2015 roku:

Mariah CareyMariah Carey PRN / PRPhotos.com / PRN / PRPhotos.com

Piosenkarka mocno to przeżywa. Na początku 2018 roku miała się poddać nawet operacji zmniejszenia żołądka. W styczniu, zaledwie dwa miesiące po zabiegu, miała zgubić już 13 kg. Od tego czasu jej waga regularnie spada, a we wrześniu media podawały, że zrzuciła ponad 20 kg! Co więcej, do tej pory utrzymuje szczuplejszą sylwetkę. 

Mariah Carey. Nagrody muzyczne Billboard 2019Mariah Carey. Nagrody muzyczne Billboard 2019 EAST NEWS

Mariah CareyMariah Carey Instagram

Nicole Kidman

Nicole Kidman to przykład gwiazdy, która przesadziła z botoksem. Na szczęście otwarcie się do tego przyznaje i nie tłumaczy się tym, że stosuje "dietę zmieniającą rysy twarzy". W 2013 roku w jednym z wywiadów opowiedziała, że poddaje się zabiegom:

Żadnych operacji! Niestety próbowałam botoksu, ale z niego zrezygnowałam i znów mogę swobodnie ruszać twarzą. Używam kremu do opalania, nie palę papierosów i dbam o siebie, z czego jestem dumna. Nie oceniam, co kto robi ze swoim ciałem, ale uważam, że sprawność ruchowa jest bardzo ważna – mówiła.

Najwidoczniej jednak szybko zmieniła zdanie, gdyż od tego czasu jej twarz się zmienia i co jakiś czas staje się pozbawiona mimiki. Zresztą porównajcie jej zdjęcie z 2001 roku z aktualnymi:

Nicole KidmanNicole Kidman EAST NEWS

Goście na pokazach Haute Couture Fall/Winter 2019/2020Goście na pokazach Haute Couture Fall/Winter 2019/2020 SplashNews.com

Nicole KidmanNicole Kidman SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Nicole KidmanNicole Kidman screen Instagram.com/nicolekidman