Przywitanie lata z Raffaello. Na imprezie nie zabrakło całej plejady gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?

W czwartek 21 czerwca na dziedzińcu Pałacu w Wilanowie zaproszeni goście zebrali się, by wspólnie z marką Raffaello powitać sezon letni. Nie zabrakło całej plejady gwiazd oraz wyjątkowego koncertu.

Już od kilku lat marka Raffaello organizuje wspólną inaugurację sezonu letniego. W czwartek 21 czerwca na dziedzińcu Pałacu w Wilanowie zaproszeni goście zebrali się, żeby wspólnie powitać sezon letni.

Inauguracja Sezonu Letniego z RaffaelloInauguracja Sezonu Letniego z Raffaello Kamil Piklikiewicz / East News

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania z Raffaello był tytuł kultowego filmu Federico Felliniego – LA DOLCE VITA, czyli słodkie życie. I choć pogoda nie dopisała, to organizatorzy dołożyli wszelkich starań, żeby to doświadczenie było magiczne i wyjątkowe. 

Sylwia Grzeszczak; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Sylwia Grzeszczak; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

Impreza Raffaello odbywa się w Pałacu w Wilanowie już od 6 lat. Dziedziniec zmienia się wtedy w miejsce pełne charakterystycznej dla marki bieli urozmaiconej czerwonymi kwiatami. Piękna sceneria wieczoru oraz wyjątkowy smak delikatnej pralinki sprawia, że wydarzenie przyciąga wiele gwiazd. 

Inauguracja Sezonu Letniego z RaffaelloInauguracja Sezonu Letniego z Raffaello Kamil Piklikiewicz / East News

Inauguracja sezonu letniego z Raffaello to niezwykłe wydarzenie. Letnia aura, zachwycająca sceneria oraz oprawa muzyczna tworzą niezapomnianą atmosferę! Aż chciałoby się powiedzieć: chwilo trwaj! – powiedziała Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Anna Wendzikowska; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

To prawdziwa przyjemność móc spędzić czas w tak pięknym miejscu. Panująca tu magiczna atmosfera bez wątpienia wprowadza w klimat zbliżających się słodkich, letnich wieczorów – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

Raffaello 2018 - Przywitanie lata

W tym roku z marką Raffaello lato powitały takie gwiazdy jak m.in. Anna Wendzikowska, Paulina Krupińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, Karolina Pisarek, Anna Oberc czy Ola Ciupy. Nie zabrakło też prowadzących wydarzenie Oliviera Janiaka i Agnieszki Cegielskiej oraz Sylwii Grzeszczak, która zachwyciła gości wyjątkowym koncertem.

Paulina Krupińska; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Paulina Krupińska; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

Z tak licznej grupy świetnie ubranych gwiazd ciężko wskazać te, które wyglądały najlepiej. Jednak zdecydowanie najwięcej spojrzeń skupiła wczoraj na sobie Anna Wendzikowska i jej piękna kreacja ozdobiona cekinami.

Paulina Sykut-Jeżyna; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Paulina Sykut-Jeżyna; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

Nas osobiście zachwyciła też Paulina Sykut-Jeżyna oraz prowadząca imprezę Agnieszka Cegielska. A Wam, kto najbardziej się podobał? 

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski; Inauguracja Lata z Raffaello 2018Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski; Inauguracja Lata z Raffaello 2018 mat. promocyjne Raffaello

Raffaello - historia

Cukiernicza historia włoskiej rodziny Ferrero, która stworzyła Raffaello, sięga 1946 roku. To wtedy narodziła się pasja do słodkości zainicjowana przez Pietro Ferrero, przekazywana na kolejne pokolenia, która w 1990 roku zaowocowała stworzeniem wyjątkowej pralinki. Wykorzystując unikalne receptury i nowoczesną technologię, Ferrero opracowało unikatowy i niepowtarzalny deser – migdałowe serce ukryte w aksamitnym kremie i chrupiącym wafelku, otulonym płatkami kokosa. Słodkie lecz lekkie, wytworne ale i przystępne – Raffaello, to doskonała propozycja, szczególnie na gorące lato.

Inauguracja Sezonu Letniego z RaffaelloInauguracja Sezonu Letniego z Raffaello Kamil Piklikiewicz / East News

redakcja

Więcej o:
Komentarze (19)
Przywitanie lata z Raffaello. Na imprezie nie zabrakło całej plejady gwiazd
Zaloguj się
 • Gość: Inteligent_Mokotów

  Oceniono 14 razy 14

  Globalny koncern, który zainwestował w RP3 w zagłębiu taniej (wg biznes planu) siły roboczej i ulg podatkowych, zorganizował plebsom lato. Były obowiązkowo tanie gwiazdy i darmowe porcje syropu glukozowo-fruktozowego. Plebsy zadowolone.

 • Gość: vf

  Oceniono 7 razy 7

  Wendzikowska była śliczna kiedyś, a teraz wygląda jak wybotoksowano-ostrzyknieta ofiara operacji. Robi się na Bellucci, ale to bardzo marna kopia.

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 5

  od kiedy to ładne, tępe papy z telewizji to gwiazdy?

 • Gość: Modystka

  Oceniono 10 razy 4

  Zdecydowanie Sykut ma najciekawszą sukiekę. Pozostałe Panie nuda nuda. Wszystko to było modnie kilka sezonów wstecz

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kraśko w prześcieradle?

 • Gość: Dbamozdrowie

  Oceniono 2 razy 2

  Rafaela to to wielkie g. Z olejem palmowym i 1/3 cukru? Jakim trzeba być sprzedawczykiem, aby to reklamować. Przecież to żarowa arganizm nie mówiąc że stosowanie oleju palmowego jest niemoralne że względu na wycinka lasów tropikalnych.

 • Gość: Fvg

  Oceniono 10 razy 2

  Sykut wygląda najlepiej

 • Gość: Ekspert_branży_mediowej

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli żadnej nie wystawały majtki, sutki, ci... to nie ma sensu pisać.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Tamara Arciuch jak zwykle pięknie! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX