Szczotka Tangle Teezer, czyli jak łatwo rozczesać włosy

Z myślą o pasmach z tendencją do plątania się powstała szczotka Tangle Teezer, która ma rozczesać bez bólu i bez wyrywania nawet najbardziej delikatne włosy. Na czym polega jej fenomen i gdzie można ją kupić?

Szczotka Tangle Teezer - innowacja w rozczesywaniu włosów?

Ktoś mógłby powiedzieć - szczotka jak szczotka, wszystkie wyglądają podobnie i działają tak samo. W przypadku szczotki Tangle Teezer różnica jest jednak widoczna już w wyglądzie. Najbardziej może dziwić brak rączki. Szczotka wyprofilowana jest tak, by wygodnie trzymało się ją w dłoni, dzięki czemu jest niewielka i kompaktowa. Taka budowa pozwala również na większą kontrolę nad rozczesywaniem włosów. Kolejną cechą tej szczotki jest fakt, że wykonana jest w całości z plastiku. Pozbawiono ją "poduszeczki" typowej dla innych szczotek, dzięki czemu Tangle Teezer można z łatwością umyć pod bieżącą wodą, bez szkody dla przyrządu. To rozwiązanie bardzo higieniczne oraz wygodne. Warto także zauważyć, że ząbki szczotki nie są zakończone kulkami, dzięki czemu bardziej delikatne włosy nie będą się łamać podczas czesania.

Jak działa szczotka Tangle Teezer? Opinie użytkowników 

Dzięki specyficznej budowie, szczotka pozwala na rozczesanie nawet najbardziej plączących się włosów bez bólu i bez wyrywania. Doskonale nadaje się również do dziecięcych kosmyków, a wiadomo, jak bardzo dzieci nie lubią ciągnięcia i szarpania, gdy szczotkuje się ich pasma. Ząbki ustawione są w taki sposób, by jak najbardziej delikatnie rozczesać włosy przy jak najmniejszym dyskomforcie. Użytkownicy zwracają uwagę na fakt, że szczotka doskonale rozplątuje włosy, nie ciągnie i nie wyrywa, a ponadto jest wygodna w stosowaniu. 

Tangle TeezerTangle Teezer Kolaż Groszki.pl

Szczotka Tangle Teezer - cena

Obecnie szczotkę Tangle Teezer można nabyć w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już nawet od 20 zł. Średnia cena to około 30 zł, a warto zauważyć, że jest to inwestycja na dłuższy czas, ponieważ produkt jest wykonany z wysokiej jakości plastiku odpornego na zniszczenia.

Szczotka Tangle Teezer - gdzie kupic?

Najprościej znaleźć szczotkę w sklepach internetowych, gdzie często spotyka się najbardziej atrakcyjne ceny. Stacjonarnie Tangle Teezer dostępne są w niektórych drogeriach, między innymi w Hebe. 

Szczotka Tangle Teezer - podróbki 

Popularność szczotek Tangle Teezer sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele podróbek, wykonanych z gorszej jakości materiałów i nie działające już tak dobrze, jak oryginalny produkt. Jak uchronić się przed nieoryginalną szczotką? Przede wszystkim należy robić zakupy w sprawdzonych miejscach, co uchroni nas przed oszustwem. Warto też pamiętać, że zbyt niska cena może nie być okazją, a próbą sprzedaży podrobionego przedmiotu.

Tangle Teezer, Plum Delicious, cena: 34,50 złTangle Teezer, Plum Delicious, cena: 34,50 zł Tangle Teezer, Plum Delicious, cena: 34,50 zł

Więcej o: