Marina została nową twarzą WIBO. Dzięki temu poznaliśmy jej triki na perfekcyjny make up. Nie zdajecie sobie sprawy, jakie to proste!

Marina Łuczenko-Szczęsna swoim wyglądem potrafi zachwycić na każdej imprezie. Wokalistka ma nie tylko świetnie dobrane stroje, ale także perfekcyjnie zrobiony makijaż. Właśnie została nową twarzą marki WIBO. Dzięki temu poznaliśmy jej make up'owe triki. Sprawdźcie!

Marina Łuczenko-Szczęsna przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze wygląda świetnie. To między innymi zasługa naturalnego makijażu, który podkreśla jej dziewczęcą i delikatną urodę. Jaki jest jej sekret? Marina właśnie została nową ambasadorką WIBO. Dzięki uprzejmości marki, byliśmy na wyjątkowej sesji zdjęciowej, podczas której wokalistka opowiedziała nam o swoich trikach. 

Dla mnie makijaż idealny to taki, kiedy nie widać, że dziewczyna jest zmalowana - jeżeli wygląda bardzo naturalnie i nie widać tego - wyznała.

Czego na co dzień używa wokalistka? 

Jeżeli chodzi o takie wyjścia codzienne, to wiadomo -  bibułki matujące, bo mam taką problematyczną strefę "T". Myślę, że niejedna dziewczyna dokładnie wie, o czym mówię. Transparentny puder matujący, który może tę strefę trzymać w ryzach i oczywiście jakaś nawilżająca pomadka, bo wiadomo - to zależy od pory roku. To są takie trzy "must have", muszę je mieć, bo bez tego będzie masakra - zdradziła nam.

Marina powiedziała też, dlaczego wybiera kosmetyki marki WIBO

To, co oczywiście cenię w tej marce to przede wszystkim to, że są na czasie, wiedzą, co się dzieje w trendach, co w trawie piszczy. Nie odstępują od zagranicznych marek z najwyższych półek, a przy tym są dostępne dla wszystkich, bo cena jest totalnie na każdą kieszeń.

Prawda, że proste? :-)

Marina ambasadorką marki WIBO 

Marina, która niewątpliwie posiada wyjątkową urodę, sprawiła, że najnowsza kampania marki przepełniona jest kobiecym wdziękiem i subtelnością.

Oprócz niezwykłej urody Marina charakteryzuje się również wyjątkowym talentem, a jej styl  i charyzma idealnie wpisują się w charakter marki. Jesteśmy pewni, że współpraca z Mariną odmłodzi wizerunek WIBO i doda mu kobiecej energii – mówi Natalia Pietrusiak Dyrektor Kreatywna WIBO.

Więcej możecie dowiedzieć się tutaj:

- Facebook WIBO

- Instagram WIBO 

- Youtube WIBO

- strona internetowa WIBO 

red. 

Więcej o: