Pierwsze turbulencje w nowym sezonie "Warsaw Shore"! Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?

W Ekipie buzuje świeża krew! Rekruci Warsaw Shore Summer Camp starają się dotrzymać kroku weteranom. Inaugurująca sezon impreza, pierwsze awantury, romanse i odejścia. To dopiero pierwsza noc!

Wygląda na to, że Ekipa z Warszawy wzbogacona o nowych uczestników doskonale się ze sobą dogaduje. Bohaterowie poprzednich sezonów ciepło przyjęli nowych rekrutów. W domu Warsaw Shore panuje zabawna, luźna atmosfera do czasu, gdy między dwójką domowników wybucha awantura.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>>

Udaje się jednak zażegnać kryzys i zająć myśli przygotowaniami do pierwszej w tym sezonie imprezy. Chodź nieziemska zabawa dla niektórych kończy się łzami, dla innych oznacza początek gorących romansów! Wiktoria i Wojtek nie spuszczają z siebie wzroku, a Kamila przeżywa krótka chwilę romantycznego uniesienia z... Eweliną. Ryjek imprezuje w swoim własnym, kosmicznym stylu, co nie przypada do gustu Ani. Nad razem ekipa budzi się w pomniejszonym składzie. Na dodatek do domu przybywa Boss z informacją o pierwszej eliminacji.

Zobacz, co wydarzy się w kolejnych odcinkach Warsaw Shore Summer Camp 3, w każdą niedzielę o 23:00!

Zobacz także
Komentarze (6)
Pierwsze turbulencje w nowym sezonie "Warsaw Shore"! Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 7

  "Co wydarzy się dzisiejszym odcinku?"
  To źle postawione pytanie. Powinno być - "Kto komu dziś obciągnie, kto kogo wyd*pczy."

 • Gość: :))

  Oceniono 7 razy 5

  Eksmitujcie Jolke z WS. Nie dość, ze głos, imię to i wygląd wraz z zachowaniem patologiczne. Nigdy w życiu tak "zniszczonej" kobiety nie widziałam. Nie jest to żaden HEJT, natomiast wyrażenie mojej opinii i rozumiem że niektórzy jak i ta "gwiazda" przyjąć to mogą różnie. Nie ogląda się tej osoby smacznie. Dziękuję, dobranoc.

 • Gość: wega

  Oceniono 9 razy 5

  Ewelina to już dno, zniszczyła sie jako kobieta,patologia az przykro patrzeć. Powinien WS posłać ja do psychiatry, bo to WS przyczynił się do tego, ze jest alkoholiczka, ćpunką i prst

 • Gość: yena

  Oceniono 3 razy 3

  same tam ku...szony, wyzute z wszelkich zasad i norm i przyzwoitości. Patrząc na to,wstydzę się, ze jestem kobietą

 • Gość: as

  Oceniono 5 razy 3

  Sa jeszcze jakies ameby ktore ogladaja ten odgrzewany kotlet?

 • Gość: mucha

  0

  Takiego zbydlęcenia, braku jakiejkolwiek przyzwoitości, manier, szacunku, wiary w Boga, to jeszcze nie widziałam. przez takie spaczone towarzystwo upadnie cywilizacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX