Rusza nowy sezon "Warsaw Shore". W Ekipie duże zmiany!

Już 3 września rusza "Warsaw Summer Camp" 3. Producenci przygotowali dla widzów sporo niespodzianek! Czym nas zaskoczą Ekipowicze?

Po kilkumiesięcznej przerwie na antenę MTV wraca "Warsaw Shore". 3. odsłona "Summer Campu" będzie jednak różnić się od poprzednich. Oczywiście nie zabraknie prawdziwie szalonej zabawy, płomiennych romansów i burzliwych awantur, jednak widzów zaskoczy nowa formuła.

Co nowego w "Warsaw Shore"?

Zmianie ulegnie skład Ekipy. Do znanych z poprzednich edycji uczestników: Wojtka, Stiflera, Eweliny i Joli ("Ex na plaży") dołączą nowe osoby. Jednak na miejsce będą musieli zasłużyć. Ośmioro "świeżaków" będzie musiało przejść przez serię surowych testów przeprowadzanych przez Ekipowiczów. Kim są odważni "rekruci", którzy chcą stać się częścią "Warsaw Shore"?

Ania

Stanowcza, konkretna i silna - te słowa najlepiej oddają charakter Ani. Jej największe pasje to taniec i podróże. Lubi flirty i romanse, ale jeżeli na horyzoncie pojawi się odpowiedni facet bez wahania się ustatkuje.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - AniaWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Ania Mat. promocyjne

Bartek

Wysoki, wysportowany brunet…Ten facet bez wątpienia zawróci w głowie nie jednej domowniczce! Jego mocną stroną są sporty walki i zawody sylwetkowe. Na co dzień pracuje jako trener personalny.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - BartekWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Bartek Mat. promocyjne

Ilona

Najmłodsza "świeżynka". Jak sama przyznaje, z niecierpliwością czekała, aż wiek pozwoli jej zgłosić się do Ekipy. Mimo, iż sprawia wrażenie niewinnej i słodkiej, nocą zamienia się w prawdziwe imprezowe zwierzę.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - IlonaWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Ilona Mat. promocyjne

Jacek

Jednego możemy być pewni - ten chłopak dostarczy widzom wiele emocji. Uwielbia wir imprez i romansów, jednak nie przeszkadza mu to w pracy zawodowej i rozwijaniu pasji. Na co dzień Jacek jest stylistą fryzur i zapalonym kucharzem amatorem.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - JacekWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Jacek Mat. promocyjne

Kamila

Prawdziwa królowa parkietu! Taniec to zarówno jej pasja, jak i najlepszy sposób na podryw. Nie znosi, kiedy ktoś patrzy na nią z góry. Mimo, iż uwielbia towarzystwo przystojnych facetów nie wierzy w stałe związki i męską wierność.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - KamilaWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Kamila Mat. promocyjne

Marcin "Brzydal"

Nie dajcie się zwieźć tej ksywce. Marcin to prawdziwe ciacho, które uwielbia robić z dziewczynami "brzydkie" rzeczy… Jest wręcz uzależniony od adrenaliny i endorfin. Jego pasje to żeglarstwo, narciarstwo i szybkie samochody.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Marcin 'Brzydal'WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Marcin 'Brzydal' Mat. promocyjne

Wiktoria

Ta dziewczyna to prawdziwa „petarda”: piękna, zgrabna i do tego pewna siebie. Jak sama twierdzi, podrywając faceta nie musi się za bardzo starać. Ogromną wagę przykłada do swojego wyglądu. Mało kto widział ją bez makijażu.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - WiktoriaWARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Wiktoria Mat. promocyjne

Adam "Ryjek"

Istny człowiek-tornado! Najbardziej nieprzewidywalna osoba, jaka kiedykolwiek trafiła do Ekipy! Fan anime i zapalony motocyklista. Jego pasje to taniec i gotowanie, co często chętnie wykonuje jednocześnie. Uwielbia wyzwania, najbardziej te ekstremalne. Chciałby umieć latać.

WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Adam 'Ryjek'WARSAW SHORE SUMMER CAMP 3 - Adam 'Ryjek' Mat. promocyjne

Premiera "Warsaw Shore Summer Camp 3" będzie miało swoja premierę 3 września o 23:00 na antenie MTV Polska. Będziecie oglądać?

Zobacz także
Komentarze (1)
Rusza nowy sezon "Warsaw Shore". W Ekipie duże zmiany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: bb

    Oceniono 6 razy 6

    i tu widać jaka "szczupła" jest ewelina! dalej spaślak a zdjęcia na swoim profil przerobione do granic możliwości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX