Szukacie idealnej sukienki na wesele? Już nie musicie. Znalazłyśmy dla Was 15 kreacji w stylu gwiazd. Wszystkie do 250 zł!

JM
07.06.2017 20:00
Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś

Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś (Kapif)

Czerwiec to pora ślubów. Szukacie idealnej kreacji, w której zachwycicie wszystkich gości? Przygotowałyśmy dla Was krótki przegląd.

Jaka powinna być sukienka na wesele? Wiadomo, że odpada biała, często również czarna uchodzi za niewłaściwą. Poza tym zasada jest jedna - żadna z kobiet nie powinna przyćmić panny młodej ;) Przedstawiamy Wam kreacje, w których będziecie wyglądały modnie i pięknie, a na pewno nikt nie zarzuci Wam złych intencji.

Kolorem, który najczęściej wybierają druhny nie bez powodu jest róż. To kolor twarzowy, a w tym sezonie również bardzo modny. Różne jego odcienie pasują do różnych karnacji. A wybór fasonów jest w tym roku ogromny!

Ola Ciupa (www.instagram.com/ola_ciupa)Ola Ciupa (www.instagram.com/ola_ciupa) Ola Ciupa (www.instagram.com/ola_ciupa)

Nasza następna propozycja? Nieśmiertelna i dodająca seksapilu czerwień. Wiadomo, że "nic tak nie działa jak czerwona sukienka", ale to propozycja także dla tych z Was, które wcale nie preferują stylu seksbomby. Czerwień może być BARDZO elegancka!

Edyta Herbuś (WBF)Edyta Herbuś (WBF) Edyta Herbuś (WBF)

Kolejny kolor, który jest w tym sezonie prawdziwym hitem to niebieski. Spokojny, doskonały zarówno dla blondynek, jak i brunetek, pięknie komponuje się z czarnymi dodatkami. Jeśli wybieracie prosty fason sukienki, pamiętajcie o biżuterii! Dobrze dopasowana do stylizacji, może zamienić niedrogą sukienkę w prawdziwe arcydzieło.

Małgorzata Rozenek (KAPiF)Małgorzata Rozenek (KAPiF) Małgorzata Rozenek (KAPiF)

JM

Więcej o: