Spersonalizowane życzenia na Dzień Babci

dzień babci, dzień dziadka

dzień babci, dzień dziadka (Gazeta.pl)

W sieci znajdziesz szereg przykładów życzeń na Dzień Babci, które jednak są dość sztampowe i powszechne. Jak sprawić, by wypowiedziana treść była wyjątkowa? Postaw na spersonalizowane życzenia, stworzone samodzielnie. Być może nie będą tak doskonale skomponowane poetycznie ale na pewno wzruszą i wywołają prawdziwą radość. 

Podziękowania dla Babci

Skomponuj życzenia w taki sposób, by na początku znalazły się podziękowania za opiekę i towarzystwo, jakie Babcia zapewniła Ci przez cały rok (z założenia przecież, życzenia składane są podczas każdego Dnia Babci). Może to być formułka typu „dziękuję Ci Babciu za miłość i świata pokazywanie, bo to co najlepsze w dzieciństwie to życia poznawanie”. Oczywiście najlepiej, jeżeli wyrazy wdzięczności są mniej ogólne i nawiązują do aktywności, jakie dzieci miały okazję odkrywać z Babcią. Tutaj należy się zastanowić, które rozrywki zapadły Wam najbardziej w pamięć i stanowią wyrazisty symbol relacji. 

Życzenia na Dzień Babci

Po docenieniu obecności Babci i pokazaniu jej, jak ważna jest w życiu dziecka, drugą kwestią jest złożenie życzeń. Powinny one trafnie celować w potrzeby adresatki ale nieprzesadnie koncentrować się np. na jej dolegliwościach zdrowotnych. Warto w tej części skupić się na planach, jakie ma Babcia na przyszłość. Dla przykładu: „Skoro Europę już poznałaś, pora byś Afrykę pokochała, pełna egzotyki i przyrody, niechaj będzie miejscem Twej przygody”. Dzieci są doskonałymi obserwatorami i znakomicie wyczuwają emocje, więc bez problemu powinny określić, jakie życzenia trafią w gust ukochanej Babci. 

Elementy dodatkowe

Warto także zadbać o to, by życzeniom towarzyszyła laurka (szczególnie ta wykonana całkowicie samodzielnie), kwiaty bądź czekoladki. Takie połączenie to gwarancja sukcesu.

Zobacz także
Komentarze (1)
Spersonalizowane życzenia na Dzień Babci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: ewa

    0

    Razem dla dziadków wysłałam przez pocztę kwiatową bukiet kwiatów to dla babci i nalewkę dla dziadka. Życzenia sama napisałam, bo wiem czego życzyć dziadkom w tym dniu a nie kopiować życzenia z neta.. Wieczorem do nich wpadnę na kawę żeby spędzić z nimi tem ważny dzień.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX