Spersonalizowane życzenia na Dzień Babci

dzień babci, dzień dziadka

dzień babci, dzień dziadka (Gazeta.pl)

W sieci znajdziesz szereg przykładów życzeń na Dzień Babci, które jednak są dość sztampowe i powszechne. Jak sprawić, by wypowiedziana treść była wyjątkowa? Postaw na spersonalizowane życzenia, stworzone samodzielnie. Być może nie będą tak doskonale skomponowane poetycznie ale na pewno wzruszą i wywołają prawdziwą radość. 

Podziękowania dla Babci

Skomponuj życzenia w taki sposób, by na początku znalazły się podziękowania za opiekę i towarzystwo, jakie Babcia zapewniła Ci przez cały rok (z założenia przecież, życzenia składane są podczas każdego Dnia Babci). Może to być formułka typu „dziękuję Ci Babciu za miłość i świata pokazywanie, bo to co najlepsze w dzieciństwie to życia poznawanie”. Oczywiście najlepiej, jeżeli wyrazy wdzięczności są mniej ogólne i nawiązują do aktywności, jakie dzieci miały okazję odkrywać z Babcią. Tutaj należy się zastanowić, które rozrywki zapadły Wam najbardziej w pamięć i stanowią wyrazisty symbol relacji. 

Życzenia na Dzień Babci

Po docenieniu obecności Babci i pokazaniu jej, jak ważna jest w życiu dziecka, drugą kwestią jest złożenie życzeń. Powinny one trafnie celować w potrzeby adresatki ale nieprzesadnie koncentrować się np. na jej dolegliwościach zdrowotnych. Warto w tej części skupić się na planach, jakie ma Babcia na przyszłość. Dla przykładu: „Skoro Europę już poznałaś, pora byś Afrykę pokochała, pełna egzotyki i przyrody, niechaj będzie miejscem Twej przygody”. Dzieci są doskonałymi obserwatorami i znakomicie wyczuwają emocje, więc bez problemu powinny określić, jakie życzenia trafią w gust ukochanej Babci. 

Elementy dodatkowe

Warto także zadbać o to, by życzeniom towarzyszyła laurka (szczególnie ta wykonana całkowicie samodzielnie), kwiaty bądź czekoladki. Takie połączenie to gwarancja sukcesu.

Zobacz także
  • Bradley Cooper z córką Bradley Cooper przyłapany na spacerze z córką. Lea coraz bardziej przypomina aktora!
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Przed Marysią i Arturem pierwszy kryzys? Kobieta podejrzewa, że Artur żałuje przyjazdu do Grabiny
  • Doda, Ewa Chodakowska Doda zdradziła jakie są jej wymiary. Obwód talii jest imponujący i mierzy mniej niż Chodakowskiej!
Komentarze (1)
Spersonalizowane życzenia na Dzień Babci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: ewa

    0

    Razem dla dziadków wysłałam przez pocztę kwiatową bukiet kwiatów to dla babci i nalewkę dla dziadka. Życzenia sama napisałam, bo wiem czego życzyć dziadkom w tym dniu a nie kopiować życzenia z neta.. Wieczorem do nich wpadnę na kawę żeby spędzić z nimi tem ważny dzień.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX