M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem

M jak miłość - odcinek 1332

M jak miłość - odcinek 1332 (Materiały prasowe - M jak miłość - odcinek 1332)

Co stanie się w nowym, 1332. epizodzie "M jak miłość"? Oj, będzie się działo! Kisielowa wpada w rozpacz po utracie całego swojego dorobku, Janek poznaje prawdę o adopcji... A i tak wydarzeniem odcinka pozostaje ślub Natalii i Franka - zupełnie nieplanowany, w kameralnej atmosferze i pięknej scenerii! Poza tym Mateusz wyznaje Justynie, że zna prawdę o morderstwie Maćka. Co zadecyduje nauczycielka?

M jak miłość - Kameralne zaślubiny

Po śmierci Lucjana ród Mostowiaków jest pogrążony w żałobie. Mimo ogromnego poczucia straty rodzina jest w stanie wziąć się w garść i spędzić razem niezwykły dzień. Franek postanawia, że zrobi Natalii niespodziankę – oświadcza jej się po raz drugi i wychodzi z propozycją ślubu jeszcze tego samego dnia! Natalka nie jest przekonana co do tego pomysłu, ale po zapewnieniu babci, że właśnie tego chciałby dziadek, godzi się na propozycję ukochanego. Franek w tajemnicy przywiózł do Grabiny suknię i zaangażował w całe przedsięwzięcie najbliższych. Uroczystość jest przepiękna, a po wspólnym przyjęciu młodzi udają się na romantyczny spacer. Pytanie tylko, czemu aktor grający Franka niebawem zniknie z obsady M jak miłość... Czy to oznacza, że małżeństwo szczęśliwej pary nie potrwa długo?

Co zrobi Justyna?

Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem. Od samego początku wie, że Maciek ją zaatakował, a ta w obronie zrzuciła go ze skarpy! To nie koniec szokujących wiadomości dla nauczycielki: ciało jej byłego narzeczonego zostało znalezione... Co zadecyduje Justyna? Czy uda się na komisariat i przyzna się do morderstwa?

Zobacz także
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]
Komentarze (1)
M jak miłość, odcinek 1332 - ślub Natalii i Franka. Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Pati

    0

    Kocham cie Franek kochanie moje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX