Na Wspólnej (2589) - policja zakłada, że Daniel jest mordercą. Kłamstwa Warskiego wychodzą na jaw

Co przydarzy się bohaterom w 2589. epizodzie "Na Wspólnej"? Trwa brutalne przesłuchanie Daniela. Policjanci z góry ustawiają mężczyznę na przegranej pozycji i zakładają, że jest on obłudnym mordercą. Tymczasem Beata knuje swoją niecną intrygę. Najpierw okłamuje szefową i wyłudza od niej zaliczkę, a później wdraża plan omotania sobie Tomka wokół palca... Z kolei Iza dowiaduje się o oszustwach Warskiego - czy będzie dalej z nim współpracować?

Na wspólnej - Interwencja Roztockiej

Policja w brutalny sposób przesłuchuje Brzozowskiego, stosując przy tym przemoc psychicznym. Daniel jest w fatalnym stanie. Nagle na miejscu zjawia się Weronika Roztocka, która wnioskuje o uchylenie aresztu. Przecież policja nie ma żadnych dowodów przeciwko Brzozowskiemu! Funkcjonariusze wiedzą jednak swoje – są pewni, że Daniel zabił Dominikę i po prostu kręci w zeznaniach.

Niecny plan Beaty

Ziębowa daje się nabrać na oszustwa Beaty i wypłaca pracownicy zaliczkę. Dziewczyna okłamuje szefową – mówi jej, że brakuje jej pieniędzy na opłacenie czesnego. Pierwsze, co robi, gdy zdobywa gotówkę, to zakupy – sprawia sobie seksowną bieliznę. Będzie jej potrzebować, aby uwieść Tomka... Beata prosi go o pomoc w nauce do sprawdzianu z romantyzmu. Nowak niczego nie podejrzewa, godzi się na propozycję dziewczyny i zaprasza ją do siebie.

Kłamstwa Warskiego wychodzą na jaw

Do otwarcia klubu zostały zaledwie dwa dni, a Iza dopiero teraz odkrywa, że Warski zainwestował cały kapitał na giełdzie. Nie mają nawet podstawowego sprzętu! Dla Izy to już za wiele! Jak zareaguje wspólniczka Jakuba? Oglądaj Na Wspólnej!

Zobacz także