Na Wspólnej (2588) - czy romans Darii i Dominika pozostanie tajemnicą? Sąsiad wtyka nos w sprawy Hoffera

Na wspólnej - odcinek 2588

Na wspólnej - odcinek 2588 (x-news / TVN - Na wspólnej - odcinek 2588)

Co nowego wydarzy się w 2588 epizodzie "Na Wspólnej"? Bohaterowie, jak i my, każdego dnia podejmują decyzje. Czasem są one bardziej kluczowe, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka... Dominik chce zostać z Kasią, co doprowadza Darię do absolutnej bezsilności i rozpaczy. Niestety wszyscy widzą jej podłamanie i zadają jej coraz więcej pytań. Zuza, widząc chore dzieci, zastanawia się nad dołączeniem do fundacji Elżbiety. W sprawach Hofferów - Antoniego i Romana - zaczyna zaś węszyć ich sąsiad, Zdzisław...

Na wspólnej - Daria w ogniu pytań

Dominik i Daria przeprowadzają szczerą rozmowę. Dominik wyjawia, że chce się wyprowadzić, żeby ulżyć zranionej dziewczynie. Ta jednak, słysząc to, robi się jeszcze bardziej wściekła. Dziedzic nie ma już cierpliwości do własnej córki; wypytuje ją bez przerwy także Kasia... Dziewczyna ma tego wszystkiego serdecznie dość. Chce wyjawić światu, co tak naprawdę się stało!

Poruszona Zuza

Zuza wybiera się na sesję zdjęciową do fundacji Elżbiety. Widząc chore dzieci i współpracując z nimi czuje się bardzo poruszona. Później odwiedza biuro Marcinkowej i czyta niektóre listy z prośbą o pomoc... Wszystko wskazuje na to, że Elżbieta zwerbuje kolejną osobę do pomocy!

Sąsiad wtyka nos w sprawy Hoffera

Tymczasem w „Na Wspólnej” Siemieniuk kontaktuje się ze swoim człowiekiem na Ukrainie. Jego rozmowę podsłuchuje sąsiad Romana, Muszko, co spostrzega zdenerwowany Antoni. Zdzisław jednak nie zamierza się wycofać – bez pukania wparowuje do Hoffera i nakrywa obu braci nad wypchaną pieniędzmi walizką!

Zobacz także
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]
Skomentuj:
Na Wspólnej, odcinek 2588 - czy romans Darii i Dominika pozostanie tajemnicą? Sąsiad wtyka nos w sprawy Hoffera [streszczenia online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX