Barwy szczęścia (1749) - Zuzia chce zostać modelką. Klarę odwiedza znajoma z Austrii

Barwy szczęścia - odcinek 1749

Barwy szczęścia - odcinek 1749 (Materiały prasowe - Barwy szczęścia - odcinek 1749)

Co nowego wydarzy się w 1749. odcinku "Barw szczęścia"? Co tym razem wymyślą bohaterowie kultowego serialu TVP2? W związku z przemianą Borysa Aldona czuje się coraz mniej pewnie - postanawia wziąć się za siebie i spróbować dogonić męża. Zuzia oznajmia Róży i Zdzisiowi, że odkryła swoje powołanie i zamierza zostać modelką. Z kolei Klarę odwiedza Jaga wraz ze swoim narzeczonym. Ich spotkanie przerywa jednak nadejście tragicznych wieści...

Barwy szczęścia - Aldona idzie w ślady Borysa

Przemiana Borysa wprawia Aldonę w duży dyskomfort. Kobieta czuje, że zaczyna odstawać od swojego męża, który przeobraził się w eleganckiego dyrektora masarni. Postanawia, że weźmie się za siebie i spróbuje dorównać mężowi. W tym celu oddaje się w ręce Sabiny i Joli.

Plany Zuzi na przyszłość

Zuzia pokazuje opiekunom – Róży i Zdzisiowi – zdjęcia, jakie wykonał jej profesjonalny fotograf na przypadkowej sesji. Mówi dorosłym, że ma zamiar zostać modelką. Seniorzy nie reagują na ten pomysł zbyt entuzjastycznie, a wręcz są mu stanowczo przeciwni. Samo to, że dziewczyna bez ich wiedzy i zgody zapozowała do sesji, wprowadza ich w stan szoku.

Odwiedziny przyjaciółki

U Klary zjawia się Jaga. Dziewczyna przyjechała z Austrii wraz z narzeczonym – nie mogła się doczekać spotkania z dawno niewidzianą przyjaciółką. Podczas gdy dobre znajome nadrabiają zaległości i opowiadają sobie, co u nich słychać, miła atmosfera zostaje przerwana przez Fayada. Do mężczyzny dotarły z Syrii naprawdę tragiczne wieści. Koniecznie oglądaj Barwy szczęścia!

Zobacz także
  • małe torebki damskie / mat. partnera Te małe torebki to hit wśród gwiazd! Modele idealne na Sylwestra czy Wigilię u nas już od 79 zł
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
Skomentuj:
Barwy szczęścia, odcinek 1749 - Zuzia chce zostać modelką. Klarę odwiedza znajoma z Austrii [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX