Barwy szczęścia (1748) - Zuzia ma szansę zostać modelką. Walawski chce, aby Martę uznano za zmarłą

Barwy szczęścia - odcinek 1748

Barwy szczęścia - odcinek 1748 (Materiały prasowe - Barwy szczęścia - odcinek 1748)

Co nowego przydarzy się bohaterom w 1748. odcinku "Barw szczęścia"? Na które postaci czeka sukces i satysfakcja, o które pogrążą się we wściekłości i rozpaczy? Ewa wciąż wierzy, że mama żyje, podczas gdy Piotr podejmuje temat spadku po prawdopodobnie zmarłej. Oliwka, Kajtek i Zuzia trafiają na sesję zdjęciową w plenerze - fotograf Zaleski jest absolutnie zachwycony Zuzią. Tymczasem Borys przechodzi zewnętrzną przemianę, a o pracę w masarni stara się interesująca kandydatka...

Barwy szczęścia - Zaginiona czy martwa?

Ewunia nie przyjmuje do wiadomości, że jej mama mogła umrzeć. Rozpaczliwie trzyma się nadziei, którą Piotr usiłuje jej odebrać. Zdaniem Elżbiety i Artura metody mężczyzny nie są słuszne, jednak Walawski mimo wszystko zaczyna temat uznania Marty za zmarłą. Ma zamiar dyskutować o jej spadku! Słysząc to, Chowański wpada we wściekłość.

Sesja w plenerze

Oliwka, Kajtek i Zuzia napotykają na plenerową sesję zdjęciową. Za obiektywem stoi fotograf Feliks Zaleski. Mężczyzna proponuje dziewczynom, że zrobi im parę próbnych zdjęć. Zuzia wypada naprawdę nieźle. Jak twierdzi fotograf, mogłaby zrobić karierę w modelingu.

Seksowna kandydatka

Odkąd Borys został nowym szefem masarni, o wiele bardziej o siebie dba. Do pracy szykuje się jak na przyjęcie – zakłada nawet elegancki garnitur! Tak wystrojony, Grzelak wzbudza zainteresowanie wśród klientek sklepu. Przyciąga to też atrakcyjne kandydatki do pracy. W jego firmie chce się zatrudnić seksowna Mariola. Koniecznie oglądaj nowe Barwy szczęścia - nie przegap żadnego odcinka!

Zobacz także
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]
Skomentuj:
Barwy szczęścia, odcinek 1748 - Zuzia ma szansę zostać modelką. Walawski chce, aby Martę uznano za zmarłą [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX