Na sygnale (163) - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież

Na sygnale - odcinek 163

Na sygnale - odcinek 163 (Materiały prasowe - Na sygnale - odcinek 163)

Wszyscy fani popularnego serialu "Na sygnale" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 163. odcinka. Tym razem losy ratowników karetki reanimacyjnej wydają się jeszcze bardziej skomplikowane. Co dokładnie wydarzy się już w środę na ekranach naszych telewizorów? Ulubieni bohaterowie po raz kolejny muszą udzielić pomocy ofiarom wypadku drogowego. Jedną z osób, która jest w bardzo ciężkim stanie, jest Marcel. Ekipa doktora Góry za to zostaje wezwana do striptizerki z nocnego klubu. Okazuje się, że kilku z ratowników regularnie odwiedza tę agencję towarzyską. Jak zakończy się ich interwencja? Dowiemy się już o 21.50 w TVP 2.

Na sygnale - Ostatnio…

W poprzednim odcinku Na sygnale mieliśmy okazję przyglądać się ekipie doktora Banacha podczas pracy. Ratownicy próbowali odkryć, co było przyczyną zatrucia wielu gości weselnych, których stan zdrowie pogarszał się w gwałtownym tempie. Pomocy potrzebowała także panna młoda. Kobieta krótko przed weselem zdecydowała się na operacje plastyczną. Niestety, do rany wdała się poważna infekcja. Ostatnio byliśmy także świadkami oświadczyn Piotrka. Mężczyzna w oryginalny sposób wręczył pierścionek swojej ukochanej.

Pierwszy dzień w pracy

Od tego odcinka doktor Góra i cały zespół będzie współpracował także z nowym ratownikiem. Nowak ma jednak gigantycznego pecha. Podczas jednej z interwencji zostaje mu zarzucona kradzież portfela. O mało podczas akcji nie dochodzi do rękoczynów. Nieszczęśliwa okazuje się także reakcja młodego mężczyzny w klubie nocnym. Przez jego nieostrożne działanie, życie jeden z tancerek zawisło na włosku. Między czasie ratownicy spotykają swojego znajomego. Jest nim Marcel. Wszyscy są zaskoczeni, że chłopak Zosi odwiedza agencje towarzyskie.

Zobacz także
  • małe torebki damskie / mat. partnera Te małe torebki to hit wśród gwiazd! Modele idealne na Sylwestra czy Wigilię u nas już od 79 zł
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
Skomentuj:
Na sygnale (163) - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX