Na sygnale (163) - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież

Na sygnale - odcinek 163

Na sygnale - odcinek 163 (Materiały prasowe - Na sygnale - odcinek 163)

Wszyscy fani popularnego serialu "Na sygnale" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 163. odcinka. Tym razem losy ratowników karetki reanimacyjnej wydają się jeszcze bardziej skomplikowane. Co dokładnie wydarzy się już w środę na ekranach naszych telewizorów? Ulubieni bohaterowie po raz kolejny muszą udzielić pomocy ofiarom wypadku drogowego. Jedną z osób, która jest w bardzo ciężkim stanie, jest Marcel. Ekipa doktora Góry za to zostaje wezwana do striptizerki z nocnego klubu. Okazuje się, że kilku z ratowników regularnie odwiedza tę agencję towarzyską. Jak zakończy się ich interwencja? Dowiemy się już o 21.50 w TVP 2.

Na sygnale - Ostatnio…

W poprzednim odcinku Na sygnale mieliśmy okazję przyglądać się ekipie doktora Banacha podczas pracy. Ratownicy próbowali odkryć, co było przyczyną zatrucia wielu gości weselnych, których stan zdrowie pogarszał się w gwałtownym tempie. Pomocy potrzebowała także panna młoda. Kobieta krótko przed weselem zdecydowała się na operacje plastyczną. Niestety, do rany wdała się poważna infekcja. Ostatnio byliśmy także świadkami oświadczyn Piotrka. Mężczyzna w oryginalny sposób wręczył pierścionek swojej ukochanej.

Pierwszy dzień w pracy

Od tego odcinka doktor Góra i cały zespół będzie współpracował także z nowym ratownikiem. Nowak ma jednak gigantycznego pecha. Podczas jednej z interwencji zostaje mu zarzucona kradzież portfela. O mało podczas akcji nie dochodzi do rękoczynów. Nieszczęśliwa okazuje się także reakcja młodego mężczyzny w klubie nocnym. Przez jego nieostrożne działanie, życie jeden z tancerek zawisło na włosku. Między czasie ratownicy spotykają swojego znajomego. Jest nim Marcel. Wszyscy są zaskoczeni, że chłopak Zosi odwiedza agencje towarzyskie.

Zobacz także
  • Mandy Moore Mandy Moore 16 lat temu zagrała w "Szkole uczuć". Zobaczcie, jak dziś wygląda
  • Szymon Grzybura Polak podbija ukraiński "X Factor". Kim jest przystojny Szymon Grzybacz?
  • Zuza Matysiak z 'Top Model' "Top Model". Pamiętacie Zuzę, której jurorzy wytykali zbyt szerokie ramiona? Teraz nie ma już po nich śladu
Skomentuj:
Na sygnale, odcinek 163 - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX