Na sygnale (163) - Tajemniczy wypadek chłopaka Zosi

Na sygnale - odcinek 163

Na sygnale - odcinek 163 (Materiały prasowe - Na sygnale - odcinek 163)

Serial "Na sygnale" przedstawiający losy dzielnych ratowników z Leśnej Góry z odcinka na odcinek cieszy się coraz większą popularnością. Bohaterowie często są wzywani do pomocy w wielu krytycznych sytuacji. Muszą wykazać się wiedzą i opakowaniem podczas swojej pracy w karetce ratunkowej. Czy najnowszy, 163. epizod może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Podczas pierwszego dnia swojej pracy nowego ratownika prześladuje pech. Młodego mężczyznę spotykają nieprzewidywalne sytuacje. Najpierw zostaje niesłusznie oskarżony. Później jest tylko gorzej. W okolicy dochodzi do poważnego wypadku drogowego. Ucierpiał w nim chłopak Zosi - Marcel. Co mogło być przyczyną tego wydarzenia? Czy ratownikom uda się go uratować? Odpowiedź na te pytanie poznamy już o 21.50 w TVP 2. Zapraszamy do śledzenia serialu na bieżąco!

Na sygnale - Przyczyna wypadku

Ekipa doktora Banacha zostaje wezwana na miejsce poważnego wypadku drogowego. Jedną z ofiar tego zdarzenia jest Marcel, chłopak Zosi, z którym dziewczyna wiąże swoją przyszłość. Ratownicy udzielają poszkodowanemu niezbędnej pomocy i transportują go do szpitala w Leśnej Górze. Zagadką cięgle jeszcze pozostaje przyczyna tego tragicznego wypadku. Wcześniej nic nie wskazywało, że mogłoby dojść do takiej sytuacji. Ratownicy zaczynają podejrzewać, że może mieć to związek z zaistniałą sytuacją w klubie nocnym. Chwilę wcześniej bowiem Piotr wraz z Nowakiem napotykają się na Marcela, który regularnie odwiedza to miejsce. Mężczyźni są bardzo zdziwieni, ponieważ podejrzewają, że Zosia nie byłaby zadowolona, gdyby widziała ukochanego w takiej sytuacji.

Zobacz także
  • Mandy Moore Mandy Moore 16 lat temu zagrała w "Szkole uczuć". Zobaczcie, jak dziś wygląda
  • Szymon Grzybura Polak podbija ukraiński "X Factor". Kim jest przystojny Szymon Grzybacz?
  • Zuza Matysiak z 'Top Model' "Top Model". Pamiętacie Zuzę, której jurorzy wytykali zbyt szerokie ramiona? Teraz nie ma już po nich śladu
Skomentuj:
Na sygnale, odcinek 163 - Tajemniczy wypadek chłopaka Zosi [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX