M jak miłość (1331) - Kryńska wykorzystuje do swoich celów syna rywalki. Aneta przechodzi samą siebie

M jak miłość - odcinek 1331

M jak miłość - odcinek 1331 (Materiały prasowe - M jak miłość - odcinek 1331)

Czego możemy się spodziewać po nowym, 1331. epizodzie "M jak miłość"? Kolejny epizod kultowego serialu skupia się na rozterkach dwóch postaci: Magdy Chodakowskiej i Pawła Zduńskiego. Pierwsza bohaterka musi mierzyć się z chorobliwą zazdrością Anety; Kryńska chce zniszczyć byłą żonę swojego partnera tak bardzo, że aż napuszcza na nią pracowników opieki społecznej. Głównym problemem Pawła jest natomiast rozpad jego małżeństwa z Alą. Od dnia poznania prawdy Zduński ani na moment nie odstawia alkoholu.

M jak miłość - Aneta przechodzi samą siebie

Gdy Olek odwiedza Chodakowską i zwraca jej niby zgubioną bransoletkę, ta natychmiast orientuje się, że biżuterię ukradziono przy okazji włamania. Z kolei Kryńska jest tak zazdrosna o Olka, że ze wszystkich sił usiłuje usunąć zagrożenie, jakim w jej mniemaniu jest Magda. Aneta pojmuje, że rywalce najbardziej zależy na jej synu i składa zgłoszenie do opieki społecznej jako anonimowa sąsiadka. U Chodakowskiej zjawiają się urzędnicy, którzy chcą ją przesłuchać – jest ona podejrzewana o przemoc nad dzieckiem! To już dla Magdy za wiele – kobieta od razu umawia się z Kryńską i bierze ze sobą dowód na jej kradzież...

Po równi pochyłej

Zduński nie może dojść do siebie – kiedy Ala wyjawiła mu prawdę o dziecku i romansie z innym mężczyzną, cały świat Pawła legł w gruzach. Teraz nie widzi on nic poza alkoholem – pije codziennie, a co gorsza, wcale nie daje mu to ukojenia. Jak wyznaje Zduński Magdzie, która próbuje postawić go na nogi mocną kawą, wciąż myśli o Ali i nie może w żaden sposób wybić jej sobie z głowy...

Zobacz także
  • Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
  • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
  • Hubert Urbański Hubert Urbański pokazał 24-letnią córkę! Krystyna ani trochę nie przypomina znanego ojca