Na Wspólnej (2586) - Weronika wdraża swój podstęp. Walka z garbarnią trwa

Na wspólnej - odcinek 2586

Na wspólnej - odcinek 2586 (x-news / TVN - Na wspólnej - odcinek 2586)

Co przydarzy się bohaterom "Na Wspólnej" w 2586. epizodzie serialu? Pan Michalak, ojciec zatrutego przez garbarnię dziecka, udaje się na umówione miejsce, aby odebrać od prezesa łapówkę za milczenie. Tak naprawdę chce zdobyć dowód przeciwko mężczyźnie i pogrążyć jego zakład za wszelką cenę. Ziębowa odnajduje zapodzianą gdzieś fakturę, a to oznacza, że Beata była niewinna. A podczas urodzin Igora w fundacji Eli pojawia się nagły problem... Kto pomoże go rozwiązać?

Na wspólnej - Walka z garbarnią trwa

Zbliża się chwila prawdy – Michalak zmierza na miejsce odbioru pieniędzy od przebiegłego prezesa garbarni. Zanim się tam udaje, Weronika i Robert uświadamiają mu, że konieczna będzie prowokacja – w przeciwnym razie wciąż nie zdobędą decydującego dowodu. Michalak naraża swoje życie, aby tylko pociągnąć trujący zakład na dno. Tymczasem Weronika skrada się do garbarni – co tam odnajdzie?

Zagubiona faktura

Tomek ma poczucie winy – to on poprosił Ziębę o zatrudnienie Beaty, a ta odwdzięczyła się im kradzieżą. Włodek nie żywi do niego urazy, ale poucza Nowaka, żeby starał się nieco ostrożniej dobierać sobie towarzystwo. Wszystko staje do góry nogami, gdy Ziębowa wpada na trop zaginionej faktury. Nagle znajdują się brakujące dwa tysiące, co automatycznie uwalnia Beatę z podejrzeń. Czy dziewczyna przyjmie spóźnione przeprosiny?

Zuza gwiazdą imprezy

Tymczasem w Na Wspólnej trwają urodziny Igora, gdy Ela otrzymuje smutną wiadomość – modelka zrezygnowała z reklamowania fundacji. Gdy martwi się, kto ją zastąpi, oczy wszystkich gości kierują się na piękną Zuzę...

Zobacz także
  • Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
  • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
  • Hubert Urbański Hubert Urbański pokazał 24-letnią córkę! Krystyna ani trochę nie przypomina znanego ojca