Na dobre i złe (685) - Relacje Leny ze Staszkiem. Niespodziewana decyzja Agaty

Na dobre i na złe - odcinek 685

Na dobre i na złe - odcinek 685 (Materiały prasowe - Na dobre i na złe - odcinek 685)

To już kolejny raz, kiedy nasi ulubieni bohaterowie z Leśnej Góry znów będą ratowali życie i zdrowie swoich pacjentów. Czy najnowszy, 685. epizod może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Lekarze będą rozwiązywali nie tylko medyczne zagadki. Często na drodze ich kariery zawodowej będą stawały także prywatne rozterki. Lena zostaje nakryta w sytuacji, kiedy romansuje ze swoim byłym mężem w szpitalnym pomieszczeniu. Wieści rozchodzą się szybko, więc od razu dowiaduje się o tym także Staszek. Mężczyzna jest wściekły i żąda od Witka natychmiastowych wyjaśnień. To jednak nie wszystkie nowości! Możliwe, że z serialu ma dłuższy czas zniknie Agata. Kobieta podejmuje bowiem niespodziewaną decyzję i postanawia wyjechać z Leśnej Góry. W tym czasie Witek zajmuje się pacjentem, ktoey nie ma żadnych objawów choroby. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 20.45 w TVP 2.

Na dobre i na złe - Romans Leny

Lena ponownie romansuje ze swoim byłym mężem. Kobieta nie przyznała się jednak do tej pory do tego swojemu narzeczonemu - Staszkowi. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że jego ukochana została przyłapana z Witkiem w szpitalu, jest wstrząśnięty. Postanawia spotkać się z lekarzem pod oddziałem.

Decyzja Agaty

Kiedy Agata dowiaduje się, że jej pacjent nie może uczestniczyć w wyjeździe charytatywnym, podejmuje odważną decyzję. Postanawia zastąpić podróżnika. Sama korzysta ze swojego zaległego urlopu i zaczynam pakować się do Azji. Między czasie lekarka rozmawia ze Szczepanem. Kobieta chciałaby, by pielęgniarz towarzyszył jej podczas wyprawy.

Zobacz także
  • Tomasz Karolak, Anna Przybylska Tomasz Karolak wspomina Annę Przybylską na Instagramie. Opublikował ich wspólne zdjęcie z planu "39 i pół"
  • Alex Rodriguez, Jennifer Lopez Alex Rodriguez naprawdę zdradza Lopez? Była modelka "Playboya" udzieliła szokującego wywiadu. "Jennifer na to nie zasługuje"
  • Weronika Rosati Rosati krytykuje Orły. Ale fani zwrócili uwagę na jej niedopatrzenie. Ups...