Na Wspólnej (2582) - gdzie podziewa się Dominika? Mały Stefanek znajduje pistolet

Na wspólnej - odcinek 2582

Na wspólnej - odcinek 2582 (Materiały prasowe - Na wspólnej - odcinek 2582)

Co nowego przyniesie nam 2582 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Po wydarzeniach ostatniej nocy Dominika nie zjawia się w redakcji - nikt nie wie, gdzie jej szukać ani jak się z nią skontaktować. Mały Stefanek wygrzebuje z torby Antoniego nabity pistolet, zaś Hebel broni Agnieszki przed atakiem rozwścieczonego Żbika. Silne emocje gwarantowane!

Na wspólnej - Tajemnicze zniknięcie Dominiki

Dominika nie zjawia się w redakcji po firmowej imprezie; nie odbiera nawet telefonu, chociaż powinna pracować nad głównym jutrzejszym artykułem. Smolny jest najpierw wściekły i zarzuca dziewczynie brak odpowiedzialności; kiedy jednak dzwonią do niego rodzie dziewczyny, dochodzi do wniosku, że sprawa jest poważna. Krzysztof wzywa na rozmowę Brzozowskiego – Daniel potwierdza, że poprzedniej nocy widział się z nieszczęśliwą kochanką.

Stefanek znajduje broń Antoniego

Antoni odchodzi od zmysłów – bo się, że ci, którzy go szukają, prędzej czy poźniej trafią na Wspólną. Podczas rodzinnego obiadu w domu Hofferów mały Stefanek znajduje pistolet w jego rzeczach. Dziecko zaczyna bawić się nim jak zabawką i mierzyć w uczestników posiłku. Jedynie brat Romana wie, że broń w każdej chwili może wystrzelić!

Rozwścieczony Żbik

Byłemu gangsterowi udaje się wyciągnąć Olszewską na kawę – mają na niej omówić sprawy zawodowe. Po tym, jak wychodzą z kancelarii, Agnieszkę atakuje Żbik. Darek grozi dawnej kochance zemstą za niepochlebną opinię i gwałtownie ją szarpie. Nie wie, że kobieta ma swojego obrońcę – Hebel wymierza mężczyźnie silny cios.

Zobacz także
  • Iga Wyrwał Kiedyś skandalistka, teraz przykładana mama. Pamiętacie Izę Wyrwał? Zobaczcie, jak dziś wygląda
  • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek już udekorowała dom na święta. Internauci komplementują: Jak pięknie czuć magię
  • czerwone swetry damskie / mat. partnera Anna Lewandowska w cudownym czerwonym swetrze! W tym sezonie gwiazdy kochają ten kolor
Skomentuj:
Na Wspólnej, odcinek 2582 ? gdzie podziewa się Dominika? Mały Stefanek znajduje pistolet [streszczenie online]
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX