Na Wspólnej (2582) - Dominika nie pojawia się w pracy. Stefanek bawi się pistoletem Antoniego

Na wspólnej - odcinek 2582

Na wspólnej - odcinek 2582 (x-news / TVN - Na wspólnej - odcinek 2582)

Co przydarzy się bohaterom w 2582 odcinku "Na Wspólnej"? Po nieprzyjemnej imprezie Dominika nie pojawia się w pracy. Mały Stefanek znajduje w rzeczach Antoniego nabitą broń, a Hebel walczy ze Żbikiem w obronie Olszewskiej. Koniecznie poznaj więcej szczegółów!

Na wspólnej - Co dzieje się z Dominiką?

Po niefortunnej imprezie Dominika nie przychodzi do redakcji; nie da się też nawiązać z nią żadnego kontaktu. Zaistniała sytuacja doprowadza Smolnego do wściekłości – dziewczyna zapadła się pod ziemię, chociaż ma przygotować na jutro najważniejszy artykuł! Krzysztof orientuje się jednak, że sprawa jest poważniejsza niż zwykły brak odpowiedzialności, kiedy dzwonią do niego zmartwieni rodzice dziennikarki. Smolny postanawia wezwać Brzozowskiego; Daniel przyznaje się, że rozmawiał z kochanką poprzedniej nocy.

Stefanek bawi się pistoletem Antoniego

Antoni jest mocno poddenerwowany – prześladuje go wizja, że ktoś odnajdzie go na Wspólnej. Gdy u Hofferów trwa rodzinny obiad, Stefanek odnajduje broń w torbie Antoniego. Malec, podobnie jak cała rodzina, traktuje go jako zabawkę i w najlepsze mierzy do wszystkich z pistoletu. Tylko brat Romana wie, że to prawdziwa, załadowana broń!

Hebel broni Olszewskiej

Pod pretekstem załatwień zawodowych Hebel wyciąga Agnieszkę na wspólną kawę. Kiedy opuszczają kancelarię, rozwścieczony Darek napada na Olszewską i zaczyna ją szarpać – była kochanka wystawiła mu fatalną opinię, a Żbik grozi jej słodką zemstą. Były gangster nie zamierza przyglądać się temu z boku, ale wymierza Darkowi potężny cios.

Zobacz także
  • Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
  • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
  • Hubert Urbański Hubert Urbański pokazał 24-letnią córkę! Krystyna ani trochę nie przypomina znanego ojca