M jak miłość (1328) - Paweł poznaje prawdę o dziecku

M jak miłość - odcinek 1328

M jak miłość - odcinek 1328 (Materiały prasowe - M jak miłość - odcinek 1328)

W 1328 odcinku serialu "M jak miłość" będziemy mogli zaobserwować emocjonalną konfrontację Pawła i Ali. Zduński nareszcie dowie się, że jego żona będzie miała dziecko z innym mężczyzną; prawda jednak bardzo bo zaboli. Poza tym przyjrzymy się bliżej trudnościom w życiu Agnieszki, a także Andrzejka. Chcesz być na bieżąco i śledzić losy ulubionych bohaterów? Koniecznie zapoznaj się z najnowszymi epizodami kultowego serialu!

M jak miłość - Konfrontacja Zduńskich

Z pewnością każdy fan M jak miłość jest żywo zainteresowany kwestią romansu Ali i tym, jak zareaguje na niego Paweł. Odkąd kobieta dowiedziała się o ciąży z kochankiem, atmosfera stała się jeszcze gęstsza; w poprzednim odcinku serialu Mark przyjechał nawet do Polski, żeby upewnić się, iż mąż jego ukochanej pozna prawdę. Małżeństwo Zduńskich ciągle się kłóci; Ala dochodzi do wniosku, że nigdy nie będzie dobrego momentu na takie wyznanie i zdobywa się na odwagę. Paweł początkowo rozumie, że dziecko, które jest w drodze, należy do niego. Dopiero potem Ala tłumaczy mu, jak jest naprawdę, a Zduński zupełnie się załamuje i od razu idzie do bistro. Tam topi smutki w alkoholu i rozmawia z Magdą, która pyta go o przyczynę nietypowego zachowania.

Codzienne rozterki

Kiedy tylko Marcin dowiaduje się, że Agnieszka nie radzi sobie z życiem, od razu próbuje pomóc przyjaciółce. Kobieta nie potrafi zaakceptować śmierci Tomka, a ponadto ma problemy w swojej pracy. Marcin pomaga też Andrzejkowi, który boi się, jak Marzenka zareaguje na jego sędziowanie damskich mistrzostw w fitnessie.

Zobacz także
  • Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
  • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
  • Hubert Urbański Hubert Urbański pokazał 24-letnią córkę! Krystyna ani trochę nie przypomina znanego ojca