Na dobre i na złe, odc. 683 - Adam ponownie zostanie ojcem?

Na dobre i na złe - odcinek 683

Na dobre i na złe - odcinek 683 (Materiały prasowe - Na dobre i na złe - odcinek 683)

Wszyscy fani serialu "Na dobre i na złe" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 683. odcinka. Jakie nowości przygotowali dla widzów scenarzyści tym razem? Doktor Falkowicz niespodziewanie udziela pomocy nauczycielowi, który prowadzi podwójne życie. Pomocy będzie potrzebowała także Anna. Kobieta do tej pory samotnie wychowała trójkę dzieci, ale poważnie zachorowała. Lekarze wykryli u niej nieoperacyjnego guza mózgu. Oliwia w końcu spotyka się z Wiktorią. Między bohaterkami dochodzi do kłótni. Obydwie rywalizują o uwagę Adama. Krajewski ma jednak inny problem. Przyjaciele sugerują mu zrobienie testów na ojcostwo. Doktor Consalida jest załamana, ponieważ okazuje się, że sama spodziewa się dziecka.

Na dobre i na złe - Nowa pacjentka

Na oddział ratunkowy trafia Anna. Do tej pory pozostali lekarze nie chcieli pomóc kobiecie, ponieważ w jej mózgu znajduje się gigantyczny nowotwór. Pacjentka jednak jest samotną matką trójki dzieci i obawia się, że będzie musiała zostawić je same na świecie. Pomóc Annie mimo wszystko będzie starał się Adam.

Nauczyciel prowadzi podwójne życie

Kiedy Falkowicz zawozi Marysię do szkoły, zauważa, że jeden z nauczycieli potrzebuje pomocy. Mężczyzna dusi się, aż w końcu nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Okazuje się, że chory regularnie zdradza swoją żonę i spotyka się z inną kobietą. W tym czasie z chwili na chwilę jego stan się pogarsza....

Wiki jest w ciąży!

Doktor Consalida wykonuje test ciążowy, który jest pozytywny. Zdesperowana lekarka rezygnuje z pracy i wyjeżdża z Leśnej Góry. Adam stara się odnaleźć ukochaną...

Zobacz także
  • Marcin Tyszka niesłusznie skrytykował uczestniczkę 'Top Model' Tyszka usunął zdjęcie Sophie, ale dodał nowe. Brat i mama modelki nie wytrzymali i zabrali głos. "To chwyt poniżej pasa!"
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]
Skomentuj:
Na dobre i na złe, odc. 683 - Adam ponownie zostanie ojcem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX