M jak miłość, odc. 1324 - Marcin dowiaduje się o ciąży Izy

Najnowsze epizody serialu "M jak miłość" trzymają fanów w ogromnym napięciu - nie inaczej jest z odcinkiem 1324. Marcin przymusza Artura do wyjawienia prawdy na temat problemów Izy; dowiaduje się o ciąży, ale Artur dokłada starań, żeby całą resztę informacji zupełnie przeinaczyć. Tymczasem Andrzej tak bardzo denerwuje się zbliżającym ślubem, że jest praktycznie sparaliżowany. Po niefortunnym upadku udaje się do szpitala, gdzie Marzenka proponuje mu nieco inną metodę zaślubin.

M jak miłość - Trochę prawdy, trochę kłamstwa

W M jak miłość trwa walka o serce Izy. Marcin orientuje się, że Lewińska ma jakieś kłopoty, ale nie wie, co dokładnie się dzieje. Prawdy szuka u Skalskiego – niestety Artur nie zamierza wyjawić jej rywalowi. Kiedy przez przypadek wymyka mu się, że Iza jest w ciąży, próbuje zatuszować ten fakt kłamstwami. Mówi Marcinowi, że Iza wyjechała do USA i straciła dziecko. Prawda jest taka, że ciężarna Lewińska znajduje się w Gdyni, ale o tym jej były nie ma pojęcia. Czy Marcinowi uda się odzyskać Izę, czy jego miejsce zajmie Artur?

Ślub, jakiego nikt się nie spodziewał

Zbliża się wesele Marzenki i Andrzeja; pan młody zupełnie nie potrafi się w tym odnaleźć. Jest rozkojarzony, spanikowany i wręcz sparaliżowany strachem, z czego zwierza się Marcinowi. Początkowo Chodakowski mu nie wierzy, ale później Lisiecki spada ze schodów. Na szczęście w szpitalu okazuje się, żę nic poważnego się nie stało. Marzenka nie może patrzeć na dławionego przez stres ukochanego i proponuje mu alternatywne rozwiązanie problemu: kameralny ślub tego samego dnia, tylko przy obecności księdza oraz świadków. Lisiecki automatycznie odżywa i jest niezmiernie wdzięczny swojej żonie.

Więcej o:
Komentarze (1)
M jak miłość, odc. 1324 - Marcin dowiaduje się o ciąży Izy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Waldi

  Oceniono 2 razy 0

  1.Muszę Przyznać Rację że gdyby Marcin i Iza Byli razem dla dziecka było by to na pewno lepsze niż gdyby wychowywało się w rozbitej rodzinie jednak uważam że Iza swoją szansę na bycie z Marcinem straciła fakt Marcin również nie jest święty wiele razy zranił niektóre osoby jednak Iza jako dziewczyna Marcina wtedy jak został posądzony o śmierć Naomi powinna była stać za Marcinem Murem a nie tak szybko go osądzać jak ona to zrobiła a Teraz Ma do Marcina pretensję nie wiadomo o co przecież powinna była się domyślić za jak tak szybko osądziła Marcina to on może w złości nie przeczytać tego listu i nie wiedzieć o dziecku.
  Skoro Iza woli być z Arturem to niech sobie z nim będzie oboje są siebie warci
  Jeszcze chciałbym się odnieść do sceny na moście kiedy przypadkowa dziewczyna ściąga z niego Marcina
  Uważam że Gdyby Iza i Marcin byli sobie przeznaczeni los by robił wszystko żeby oni byli razem a moim zdaniem jest wręcz odwrotnie dlatego Marcin I Iza nie powinni być już nigdy razem.
  2. Uważam że Marzenka i Andrzejek są udaną Parą i chcę aby już zawsze byli razem oni do siebie bardzo pasują i ich związek jest śmieszny.
  Jakoś Miałem wrażenie oglądając upadek Andrzejka że on to zrobił specjalnie żeby mieć właśnie taki kameralny ślub.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX