Na dobre i na złe, odc. 682 - Adam i Oliwia zostają rodzicami!

Na dobre i na złe - odcinek 682

Na dobre i na złe - odcinek 682 (Materiały prasowe)

To już kolejny tydzień, w którym wszyscy fani serialu "Na dobre i na złe" mogą śledzić losy ulubionych bohaterów z Leśnej Góry. Nowy, 682. odcinek pełen będzie emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Adam zostaje oskarżony przez kobietę z problemami psychicznymi. Chora obwinia go o to, że próbował ją zgwałcić w lesie. To nie pierwsze takie zarzuty wobec chirurga. Mimo, że lekarz spodziewa się dziecka, wyznaje miłość swojej obecnej partnerce - Wiktorii. Na oddziale położniczym Oliwia zaczyna rodzić. Niestety, Krajewski dopiero później pojawia się na miejscu. Pomocy ponownie będzie potrzebował Stasio, syn jednej z pielęgniarek. Czy doktor Tretter będzie w stanie uratować chłopca?

Na dobre i na złe - Poród Oliwii

Adam i Oliwia od kilku odcinków przeżywają poważny kryzys. Doszło do tego, że chirurg zaczął nawet spotykać się z Wiktorią. Kobieta ma jednak nadzieję, że dziecko, które za chwilę ma się urodzić, poprawi ich relację. W tym epizodzie „Na dobre i na złe” na świat przyjdzie potomek lekarza. Kiedy Oliwia czuje pierwsze skurcze, próbuje skontaktować się ze swoim ukochanym. Ten jednak jest zajęty i nie odbiera telefonu. Przyszła mama jest załamana. Ostatecznie Adam pojawia się w szpitalu i poznaje nowo narodzonego syna. Chłopiec dostaje na imię Józef. Czy dziecko sprawi, że bohaterowie stworzą nową, szczęśliwą rodzinę? Przekonamy się już o 20.45 w TVP 2.

Stasio znów na oddziale

Problemy ze swoim synem ma jedna z pielęgniarek, Karola. Chłopiec ma trudności z oddychaniem w wyniku infekcji dróg oddechowych. Małym pacjentem zajmuje się doktor Tretter.

Zobacz także
  • Sylwia Bomba Gwiazda "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego imię
  • 'M jak miłość' "M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]
  • Piotr Kukulski, Pikej. Pamiętacie Pikeja? Odmieniony raper wrócił z nową piosenką! "Jak Taconafide"
Skomentuj:
Na dobre i na złe, odc. 682 - Adam i Oliwia zostają rodzicami!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX