M jak Miłość, odc. 1311 - Tomek wybudzi się ze śpiączki, ale czy na długo?

'M jak Miłość'

'M jak Miłość' (materiały prasowe TVP2)

W 1311 odcinku "M jak Miłość" trwa dalszy ciąg kryminalnej intrygi, która doprowadziła Tomka do śpiączki. Czy policji uda się zgromadzić dowody przeciwko podejrzanemu bandycie? Jak poradzi sobie z zaistniałą sytuacją mały Wojtek? Wreszcie: czy Tomek wybudzi się ze śpiączki i czy uda mu się wyjść cało z ataku nożownika?

Kiedy tylko Jakub dowiaduje się, że Głowacki śledził rodzinę Chodakowskich, Asia oraz jej dzieci otrzymują ochronę. W samym szpitalu pojawiają się policjanci, którzy mają za zadanie czuwać nad bezpieczeństwem Tomka. Z kolei Karski, przeszukując mieszkanie bandyty, odnajduje niezbite dowody na to, że to właśnie Głowacki dokonał ataku na Tomka. Sam zamachowiec orientuje się jednak o obecności policji i ucieka, unikając aresztowania.

Problemy Wojtka

Mały Wojtuś nie potrafi udźwignąć tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę. W szkole dopadają go problemy z agresją i wyładowuje negatywne emocje na jednym z kolegów. Wkrótce chłopiec odzyska nadzieję na powrót taty, ale czy potrwa to długo?

Ostatnie wspólne chwile

Tomka znów odwiedzają przyjaciele. Nagle Agnieszka orientuje się, że Chodakowski lekko się porusza, a następnie otwiera oczy. Joanna nie posiada się ze szczęścia i od razu wzywa lekarzy, którzy odłączają chorego od respiratora. Kobiecie udaje się porozmawiać z Tomkiem na osobności; Chodakowski zapewnia ją, że jest i będzie największą miłością jego życia. Pełna nadziei Joanna wraca do domu, a po drodze dopada ją dziwny lęk. Kiedy wraca do szpitala, łóżko jej męża jest już puste...

Zobacz także
Skomentuj:
M jak Miłość, odc. 1311 - Tomek wybudzi się ze śpiączki, ale czy na długo?
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane