Justin Bieber - jak kasował i wracał na Instagram

Justina Biebera kojarzy prawdopodobnie większość nastolatek na świecie. Ten 22-latek od kilku lat wydaje hity, plasujące się na najwyższych miejscach list przebojów, stale koncertuje oraz cały czas zyskuje na popularności. Ponadto co chwilę wywołuje wokół siebie szum medialny

Cechą charakterystyczną tego młodego celebryty jest to, że dość często pakuje się on w kłopoty oraz robi nieprzemyślane rzeczy. Media do chwilę donoszą o wyskokach Justina Biebera,  takich jak korzystanie z usług prostytutek, jazda po spożyciu alkoholu czy rozboje. W ostatnim czasie wokół wokalisty znowu zrobiło się głośno, ponieważ usuwał i zakładał konto na Instagramie.

Dlaczego Justin Bieber skasował konto Instagramie?

Historia zaczęła się w sierpniu 2016 roku, kiedy to młody piosenkarz wyjechał ze swoją nową dziewczyną Sophią Richie na wakacje na Hawaje. Do sieci natychmiast wyciekły zdjęcia nagiego Justina, paradującego po plaży ze swą kochanką. Tuż po powrocie Justin opublikował - już nie nagie - zdjęcia, na swoim Instagramie, co spotkało się z falą krytyki ze strony jego fanek. Nastolatki zaczęły bowiem żarliwie komentować zdjęcia piosenkarza, kierując falę hejtu w kierunku Sophia Richie. Reakcja Justina była natychmiastowa – napisał, że jeżeli fanki nie przestaną komentować negatywnie jego nowej dziewczyny, zmieni konto na „prywatne”. Czarę goryczy przelała Selena Gomez, która również skomentowała zdjęcie. Była dziewczyna Justina napisała, że jeżeli piosenkarz nie może sobie poradzić z krytyką, nie powinien wstawiać zdjęć z nową dziewczyną na portal. Po tym komentarzu Justin skasował konto na instagramie.

Powrót Justina na Instagram

Dwa tygodnie po usunięciu konta na Instagramie fanów zaskoczył post Justina, przedstawiający go wraz ze swoim pieskiem. Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie, jednak radość nie trwała długo, bowiem Justin chwilę potem napisał, że aktywował swoje konto zupełnie przypadkowo i zmienił  jego status na „prywatne”. Niedługo potem Justin udostępnił konto na Instagramie publicznie, jednak nie publikował przez pewien czas już żadnych zdjęć. Historia z aktywacją i blokowaniem konta jednak kilka razy się powtórzyła. 

 

AW

Więcej o: