Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się makijażowymi hitami na Instagramie! Nas urzekł jej sweter z sieciówki

AM
15.01.2020 19:15
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek (instagram.com/m-rozenek/)

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo błogosławionego stanu nie rezygnuje z aktywności zawodowych. Na InstaStories podzieliła się z fankami ulubioną marką makijażową oraz opisała, jak dba o skórę. Naszą uwagę skradł klasyczny sweter z H&M.

Małgorzata Rozenek-Majdan wie jak umiejętnie łączyć odpoczynek, którego potrzebuje jako kobieta w ciąży z obowiązkami zawodowymi. Mimo tego gwiazda stara się znaleźć czas na kontynuacje wszystkich projektów. Poza aktywnością w social mediach Rozenek-Majdan udziela się również w dyskusjach dotyczących in-vitro oraz nagłaśnia aktualne problemy społeczne. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć relację z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy wywiadów udzielanych w ostatnim czasie. 

Pielęgnacja Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo dba o swój wizerunek. Gwiazda często pokazuje swoje perfekcyjne stylizacje i sztab stylistów, który czuwa nad jej wyglądem. Tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorami prywatnymi trickami, które stosuje na co dzień. Osobowość telewizyjna zdradziła również jakich produktów używa. Oczywiście, jak przystało na gwiazdę, w kosmetyczce znajdują się najlepsze marki dostępne na rynku. Jedną z ulubionych jest Charlotte Tilbury. Must-have to szminka i konturówka. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że najważniejszym punktem porannych przygotowań jest przede wszystkim pielęgnacja i nawilżenie skóry.

Zimowy sweter z sieciówki

Poza pielęgnacją Małgorzata Rozenek-Majdan zaskakuje swoich obserwatorów stylizacjami, które najczęściej obfitują w polskie marki. Jednak również sieciówki mają swoje miejsce w szafie prezenterki. Zimowy sweter z H&M w delikatny sposób podkreślił urodę gwiazdy, nadając stylizacji minimalistyczną, ale nie nudną elegancję. Takie oversize'owe swetry świetnie sprawdzą się z dopasowanymi spodniami. Kolor ze zdjęcia jest jednym z najpopularniejszych tej zimy! Nosimy delikatne, pudrowe róże i beż. Bawełniany model ze zdjęcia dostępny jest za 229 zł. 

Więcej o: