Agnieszka Kaczorowska podbija Wrocław w praktycznej kurtce z Reserved. Ten model to hit zimy

AM
14.01.2020 16:10
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska (https://www.instagram.com/agakaczor/)

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinny spacer po wrocławskich ulicach. Gwiazda opublikowała na Instagramie relację z wyjazdu, a nas zachwyca jej kurtka z popularnej sieciówki Reserved.

Agnieszka Kaczorowska od momentu narodzin dziecka w pełni oddaje się macierzyństwu. Mimo tego, aktorka stara się nie rezygnować z zobowiązań zawodowych. Aby jednak nabrać oddechu, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wybrali się do Wrocławia. 

Zapewne słoneczna pogoda na wrocławskich ulicach pomogła rodzinie w wypoczynku. Agnieszka Kaczorowska podczas spaceru postawiła na ciepłą i praktyczną stylizację. Długa kurtka z Reserved jest zimowym hitem już od kilku sezonów. Odpowiednia długość zapewnia ochronę przed wiatrem i utratą ciepła. Model ten cieszy się popularnością wśród Polek. Wyróżniającym elementem jest kaptur ze sztucznego futerka. Do tego rodzaju okrycia świetnie sprawdzą się klasyczne dżinsy. Agnieszka Kaczorowska postawiła na model dopasowany do ciała. Całość zimowego klimatu stylizacji podkreśliły brązowe botki z kożuszkiem. Obserwatorzy Agnieszki nie pozostawili relacji bez komentarza, szczególną uwagę poświęcili rodzinnym zdjęciom: 

Bardzo lubię na Was patrzeć. Tworzycie taka pogodną i szczęśliwą rodzinę, bardzo się cieszę, że są nadal takie osoby.  
Małżeństwo wzorcowe. Oby takich więcej.

Zimowa kurtka

Całość stylizacji zachwyciła fanów Kaczorowskiej. Szczególną uwagę przyciągnęła kurtka z obszernym kapturem. Ta propozycja to klasyk wśród zimowych trendów. Jej głównym atutem jest przede wszystkim uniwersalizm. Kupując zimową kurtkę, warto wybierać modele w ciemnych kolorach, a przynajmniej mieć jeden w szafie. Wybierając granatowe, zielone lub czarne kurtki drobne zabrudzenia będą mniej widoczne. Świetnie też pasują do wełnianych swetrów. Warto eksperymentować z modą, bawić się nią tak jak Agnieszka Kaczorowska. Łącząc kożuszek z elementami sztucznego futerka, stylizacja podkreśliła zimową aurę wrocławskich ulic.

Więcej o: