Anna Wendzikowska zachwyca kolejnym zdjęciem z Barcelony. Ma na sobie cudną, niebieską sukienkę polskiej marki Loriini

AS/DZ
13.01.2020 18:55
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska (fot. instagram Anna Wendzikowska)

Anna Wendzikowska już wróciła do Warszawy, ale nadal wspomina urlop w Barcelonie i wstawia na Instagram piękne zdjęcia. Na jednym z nich zachwyca swoją niebieską sukienką. Pochodzi ona z kolekcji polskiej marki Loriini.

Anna Wendzikowska w ostatni piątek pojawiła się tradycyjnie w "Dzień Dobry TVN", jest to więc znak, że wróciła już do kraju. Spędziła sylwestra i kilka kolejnych dni w Barcelonie. W międzyczasie wpadła również do 79. kraju na jej liście, czyli Andory położonej bardzo blisko hiszpańskiej Barcelony. Dziennikarka uwielbia podróżować i przez kilka dni po powrocie do kraju dodaje na Instagram zdjęcia ze swoich wycieczek. Tym razem możemy podziwiać ujęcie z pięknym widokiem w tle, m.in. Złotą Rybą, którą rozpoznało wielu fanów dziennikarki.

Nie można też nie zwrócić uwagi na jej piękną, niebieską sukienkę. Ma długość maxi i w dolnej części, a także przy rękawach, jest ozdobiona falbankami. Na plecach widoczny jest dekolt. Dziennikarka wygląda w niej zjawiskowo. Taka kreacja to idealny wybór w ciepłe dni - na plażę lub na spacer po mieście. Sukienka Wendzikowskiej to produkt polskiej marki Loriini, która nie ruszyła jeszcze ze sprzedażą internetową, ale na swoim profilu instagramowym dodaje coraz więcej postów. Patrząc na stylizacje dziennikarki, można się spodziewać, że kobiety pokochają ubrania nowej marki. Tym bardziej, że Anna Wendzikowska zawsze dba, aby zdjęcia były profesjonalne i pięknie. Pod fotografią w niebieskiej sukience również pojawiło się wiele entuzjastycznych komentarzy:

OMG! Nie wyobrażam sobie jak można by było lepiej zaprezentować tę sukienkę! Zdjęcie obłęd! Sprawia, że instant chce mieć ją w swojej szafie! Sukienka zawróciła mi w głowie! Fenomenalny kolor!
No, proszę pani, sukienka coś pięknego

Sukienki maxi

Kreacja Wendzikowskiej zachwyciła liczne fanki. Zwraca uwagę m.in. jej intensywny, niebieski kolor, a także wyjątkowy fason. Sukienki maxi potrafią zrobić wrażenie, szczególnie jeśli są tak rozłożyste jak model dziennikarki. W dodatku na zdjęciu zastosowano filtr, dzięki któremu  mamy wrażenie, że kreacja została uszyta z błyszczącego, satynowego materiału, który w tym roku jest niezwykle modny. Długie sukienki mają liczne grono wielbicielek - nie tylko tych, które chcą zamaskować w ten sposób swoje nogi. Takie kreacje są idealne na lato, ale chętnie noszone również jako wieczorowe, eleganckie modele.

Więcej o: