Bluzki z długim rękawem na jesień. Modele z dodatkiem koronki są niezwykle kobiece

PB
14.10.2019 13:15
bluzka

bluzka (@reneegirls)

Bluzka z długim rękawem to element garderoby, który sprawdzi się jesienią. W pierwszych miesiącach tej pory roku, kiedy jest jeszcze w miarę ciepło, noś takie bluzki same, bez okrycia wierzchniego. Kiedy zrobi się chłodniej, równie dobrze sprawdzą się pod płaszcz lub kurtkę. Wybrałyśmy najładniejsze modele bluzek z sieciówek, które sprawdzą się najlepiej właśnie jesienią!

Bluzki na jesień 

Jesień to czas, kiedy robi się chłodniej i w dużej mierze wymieniamy garderobę. Rezygnujemy z lekkich sukienek, krótkich szortów i topów. Potrzebujemy innego typu ubrań, co łask wracają więc długie spodnie, swetry i właśnie bluzki z długim rękawem. Tym ostatnim przyjrzałyśmy się tym razem uważnie. W sieciówkach można upolować świetne modele w niskich cenach. Na ten sezon polecamy bluzki z koronką oraz gładkie z bufkami na rękawach czy wiązane pod szyją. Wybrałyśmy kobiece fasony, które sprawdzą się zarówno do sportowych stylizacji jak i tych eleganckich. Sprawdzacie, co wybrałyśmy!  

Koronkowe bluzki z długim rękawem 

Koronkowe bluzki z długim rękawemKoronkowe bluzki z długim rękawem mat. partnera

Dziś uwielbiamy koronki - są piękne, delikatne i kobiece. Był jednak czas, kiedy uważano je za kiczowate. Nawet teraz należy starannie wybierać ubrania z ich dodatkiem, gdyż nie pasują do każdego kroju i rodzaju ubrań i łatwo możemy "przekombinować". Bluzki z dodatkiem koronki nadają stylizacji romantycznego charakteru. Ozdobione koronką bluzki z dekoltem na plecach noś bez wierzchniego okrycia, aby w pełni wyeksponować ich fason. Choć z założenia tego typu bluzki mają elegancki charakter, modele, które wybrałyśmy, sprawdzą się także do stylu sportowego. Najlepsze będą wtedy właśnie fasony z ozdobnym tyłem. 

Gładkie bluzki z długim rękawem 

Gładkie bluzki z długim rękawemGładkie bluzki z długim rękawem mat. partnera

Klasyka i prostota są teraz na czasie. Czym prościej, tym lepiej - taką zasadą kieruje się wiele kobiet i modowych gwiazd. Proste w kroju bluzki są świetną bazą do wielu stylizacji. Możemy poszaleć z dodatkami i butami. Gładkie bluzki prezentują się świetnie, kiedy mają jakiś dekoracyjny element - mogą to być bufki przy rękawach, wiązanie na szyi czy skrzyżowanie na biuście. W gładkich bluzkach z długim rękawem pójdziesz do pracy i na uczelnię, są również fasony, które wykorzystasz do eleganckich zestawów. Bluzki pasują do spodni i do spódnicy. 

Poniżej inne bluzki z długim rękawem na jesień

Więcej o: