To idealny płaszcz na wiosnę! Trencz nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego już teraz warto go mieć

PJ
15.03.2019 13:00
trencze damskie / mat. partnera / www.instagram.com/makelifeeasier_pl / www.instagram.com/m_rozenek/

trencze damskie / mat. partnera / www.instagram.com/makelifeeasier_pl / www.instagram.com/m_rozenek/ (trencze damskie / mat. partnera / www.instagram.com/makelifeeasier_pl / www.instagram.com/m_rozenek/)

Trencz to płaszcz, który powinien znaleźć się w każdej, wiosennej garderobie! Modele, które dla was znalazłyśmy idealnie wpisują się w nadchodzący sezon, a już teraz kupicie je w bardzo korzystnej cenie.

Klasyczny trencz

Trencz jest idealnym płaszczem na wiosnę. Ponadczasowy i zawsze z klasą, świetnie uzupełni każdą stylizację. Przede wszystkim trencz jest to model płaszcza, który w modzie króluje już od kilku ładnych lat. Dlatego jeśli planujecie jego zakup, zapewniamy, że posłuży wam przez kolejne sezony. W końcu nic nie wskazuje na to, żeby miał wyjść z mody! Szczególną uwagę warto zwrócić na klasyczne modele. Trencz właśnie w tej odsłonie kobietom podoba się najbardziej! I wcale nas to nie dziwi, w końcu każda z nas uwielbia wyglądać szykownie, a płaszcze, które znajdziecie poniżej, zdecydowanie do takich należą.

klasyczne trencze / mat. partneraklasyczne trencze / mat. partnera www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Kolorowe trencze

Wiosną również warto wnieść trochę koloru do swoich stylizacji. Dlatego idealną propozycją będą ponadczasowe trencze, ale w kolorowej odsłonie! Gwiazdy już teraz zwróciły na nie uwagę i świetnie się w nich prezentują. Kolorowy trencz doda charakteru waszym zestawom, ponadto wygląda niebanalnie i przykuje uwagę wielu osób. Poniżej znajdziecie modele w różnych kolorach, dlatego jeśli uwielbiacie wyróżniać się z tłumu koniecznie się im przyjrzyjcie ;).

kolorowe trencze / mat. partnerakolorowe trencze / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Poniżej więcej płaszczy