Księżna Kate w bluzce z efektownym wiązaniem. Jest to Gucci, a my mamy dla Was równie eleganckie, ale dużo tańsze modele

PJ
11.05.2019 14:10
bluzki z wiązaniem / mat. partnera / EN

bluzki z wiązaniem / mat. partnera / EN (bluzki z wiązaniem / mat. partnera / EN)

Księżna Kate to kobieta z klasą, której stylizacje są zawsze szykowne i doskonałe. Również tym razem nie zawiodła swoich fanów. Zobaczcie bluzki w jej stylu, które dla was przygotowałyśmy!

Eleganckie bluzki damskie

Kobiety na całym świecie z zachwytem obserwują styl księżnej Kate, który mógłby być wielką inspiracją dla wielu z nich. Jednak zazwyczaj największą uwagę przykuwają jej przepiękne i szykowne sukienki, które każda z nas chciałaby mieć w swojej szafie. Oczywiście prócz sukienek, księżna ma wiele innych ciekawych i eleganckich kreacji, jak np. płaszcze, czy bluzki. Dlatego dziś postanowiłyśmy przygotować dla was bardzo ważny i praktyczny element garderoby, jakim jest bluzka! 

Fioletowa bluzka księżnej Kate

W trakcie wczorajszego popołudnia, księżna Cambridge, odwiedziła londyński ośrodek dla dzieci im. Henry'ego Fawcetta. Oczywiście jak zawsze, Kate zachwyciła innych swoją stylizacją, w której prezentowała się kobieco i z klasą. Jednak najbardziej naszą uwagę zwróciła jej fioletowa bluzka Gucci z efektownym wiązaniem pod szyją. Niestety cena tego modelu jest dość wysoka - 890 euro.

bluzki z wiązaniem / mat. partnerabluzki z wiązaniem / mat. partnera EN

Jeśli jednak chciałybyście elegancką bluzkę, w podobnym stylu, warto zerknąć poniżej, a znajdziecie tam osiemnaście ciekawych modeli i to w dużo niższej cenie. Oczywiście wśród nich znajdziecie też fasony z innymi ciekawymi wiązaniami, jak w pasie, czy na dole bluzki. Warto mieć takie modele w swojej szafie, one zawsze wzbogacą waszą stylizację i dodadzą szyku!

Więcej o: