Rozenek i Wieniawa w sukienkach tej samej marki! Taką wystrzałową kreację warto mieć w szafie. Zobaczcie, gdzie ją kupić

PJ
08.02.2019 13:00
srebrne sukienki / www.instagram.com/m_rozenek/ /www.instagram.com/louwomensfashion/

srebrne sukienki / www.instagram.com/m_rozenek/ /www.instagram.com/louwomensfashion/ (srebrne sukienki / www.instagram.com/m_rozenek/ /www.instagram.com/louwomensfashion/)

Szukacie karnawałowej kreacji? A może czegoś wyjątkowego na nadchodzące walentynki? Małgorzata Rozenek i Julia Wieniawa postawiły na srebrne sukienki, a my znalazłyśmy bardzo podobne modele. Sprawdźcie!

Srebrna sukienka Małgorzaty Rozenek

Przez ostatnie dni internautki zachwycały się sukienką Małgorzaty Rozenek. Prezenterka na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym wygląda olśniewająco! Seksowna kreacja wykonana z błyszczącego materiału wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród fanek Perfekcyjnej. I wcale nas to nie dziwi! Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i zobaczyć, jak świetnie prezentuje się w niej Małgorzata Rozenek. Srebrna, połyskująca sukienka to projekt marki Lou i kosztuje 469 złotych.

srebrna sukienka / mat. partnerasrebrna sukienka / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Sukienka karnawałowa

Jak się okazuje, nie tylko Małgorzata Rozenek postawiła na kreację, która idealnie wpisuje się w karnawałowy klimat. Również Julia Wieniawa włożyła cudowną, zdobioną cekinami sukienkę tej samej marki co nasza prezenterka, lecz w troszkę niższej cenie - za 399 zł. Jeżeli też szukacie sukienki, w której nie pozostaniecie niezauważone, koniecznie zobaczcie modele prezentowane poniżej. Wśród nich wiele ciekawych kreacji zdobionych cekinami lub wykonanych z połyskującego materiału. Takie sukienki to hit karnawału, dlatego koniecznie zerknijcie na nie ;).

Więcej o: