Paulina Sykut-Jeżyna i Anna Wendzikowska w sukienkach tej samej marki. Mamy dla was podobne

PJ
15.02.2019 09:00
sukienki na wiosnę / www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

sukienki na wiosnę / www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ (sukienki na wiosnę / www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Delikatne i zwiewne sukienki, które idealnie wpisują się w nadchodzący sezon. Paulina Sykut i Anna Wendzikowska wybrały modele tej samej marki!

Sukienki gwiazd

Sukienki są jednym z tych elementów garderoby, które my, kobiety, kochamy najbardziej! Szczególnie modele te zwiewne i delikatne, dodające nam dziewczęcego wdzięku. Takie właśnie są kreacje, na które postawiły nasze gwiazdy - Paulina Sykut-Jeżyna i Anna Wendzikowska. Jeżeli szukacie czegoś podobnego, koniecznie zerknijcie niżej.

delikatne sukienki / mat. partneradelikatne sukienki / mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Delikatne sukienki na wiosnę 

Obie panie wybrały dla siebie kreacje polskiej marki Trzy Igły. Modele te idealnie nadają się na nadchodzącą wiosnę, ale już teraz śmiało można je nosić. Anna Wendzikowska postawiła na delikatną sukienkę z gumką w talii i falbanami na dole, które dodają jej finezji. Cena tego modelu to 399 zł. Natomiast Paulina Sykut, wybrała dla siebie równie intrygujący, wiosenny model, który w rzeczywistości jest połączeniem spódnicy z bluzką i kosztuje 499 zł. Tak eleganckie i dziewczęce kreacje zdobią wzory w kwiaty, które idealnie wpisują się w nadchodzący sezon. Jeżeli szukacie czegoś tak samo pięknego, koniecznie zerknijcie na sukienki poniżej. Znajdziecie tam równie kobiece i pełne wdzięku sukienki, na które warto zwrócić uwagę!