Kurdej-Szatan i Krupińska postawiły na tę samą biżuterię! Obie wybrały dla siebie walentynkowy motyw, który znajdziecie też u nas

PJ
04.02.2019 21:15
biżuteria / www.instagram.com/pkrupinska/www.instagram.com/selfiestorepl/

biżuteria / www.instagram.com/pkrupinska/www.instagram.com/selfiestorepl/ (biżuteria / www.instagram.com/pkrupinska/www.instagram.com/selfiestorepl/)

Szukacie wyjątkowej biżuterii na walentynkowy wieczór? Koniecznie zobaczcie wybór naszych gwiazd! Paulina Krupińska i Barbara Kurdej-Szatan postawiły na ten sam zestaw polskiej marki.

Gwiazdy bardzo często widywane są w identycznych stylizacjach, jednak nie tylko ubrania możemy znaleźć u nich te same. Tym razem Paulina Krupińska i Barbara Kurdej-Szatan postawiły na identyczną biżuterię polskiej marki Selfie Jewellery. Zresztą nie tylko one! Zauważyłyśmy, że wiele gwiazd zakochało się w ich biżuterii, a teraz znajdziecie ją też u nas!

Walentynkowa biżuteria

Walentynki to idealny moment, żeby postawić na biżuterię z motywem w kształcie serca. Tak też zrobiła Barbara Kurdej-Szatan. Wybrała dla siebie złoty zestaw Sweetheart w postaci pięknych kolczyków i naszyjnika, który cudownie zdobi dekolt aktorki. Oprócz tego zestawu, artystka wybrała dla siebie jeszcze jeden naszyjnik z napisem LOVE, który również symbolizuje miłość. Jeśli spodobał wam się jej wybór, poniżej znajdziecie te same zestawy!

biżuteria / mat. partnerabiżuteria / mat. partnera www.instagram.com/selfiestorepl/

Biżuteria w kształcie serc

Nie tylko kobietom o blond włosach pasuje tak walentynkowa biżuteria. Jeżeli macie ciemniejszy odcień, również będziecie prezentowały się w niej efektownie! Wystarczy spojrzeć na Paulinę Krupińską, która wybrała dla siebie ten sam zestaw biżuterii co Barbara Kurdej-Szatan. Modelka postawiła na nieco mniejszy rozmiar kolczyków, które pięknie podkreślają szyję. W takim zestawie będziecie wyglądały bardzo kobieco i zdecydowanie w walentynkowy wieczór zachwycicie swoim wyglądem!

biżuteria / mat. partnerabiżuteria / mat. partnera www.instagram.com/pkrupinska/

Poniżej więcej biżuterii

Więcej o: