Białe kurtki zimowe hitem tego sezonu? Julia Wieniawa wie, na co postawić, żeby wyglądać modnie!

PJ
25.01.2019 20:07
biała kurtka i kożuszek w stylu Julii Wieniawy

biała kurtka i kożuszek w stylu Julii Wieniawy (www.instagram.com/juliawieniawa/)

Białe kurtki, które dawniej kojarzyły się z kiczem znów wracają do łask i to w dużo lepszej odsłonie! Zobaczcie modele w stylu Julii Wieniawy. Oprócz nich, mamy dla was również ciepłe kożuszki.

Biała kurtka

Tej zimy, warto postawić na biały kolor! Zapomnijcie o żartach z białych kozaczków, w tym sezonie króluje biel!

Julia Wieniawa już od dawna zachwyca nas swoim wyczuciem stylu. Oprócz tego, że jest zdolną aktorką, potrafi też naprawdę świetnie się ubrać! Dlatego i tym razem okrycie wierzchnie, na które postawiła Julia, nie zostało przez nas pominięte. Biała puchowa kurtka, którą nosi Wieniawa to projekt marki MMC. Cena jest dość wysoka (2 400 zł), ale jeśli marzy wam się podobna kurtka, koniecznie sprawdźcie o wiele tańsze modele. Znajdziecie poniżej.

biała kurtka / mat. partnerabiała kurtka / mat. partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Kożuszki 

Kożuszki, podobnie jak białe kurtki, także wracają do łask miłośniczek mody. Wieniawa wie, co się teraz nosi, dlatego w jej szafie nie mogło zabraknąć tej ponadczasowej i gustownej kurtki!

Dawniej kożuszki były noszone przez nasze babcie i mamy, ale teraz czas na nas! Są ciepłe i zdecydowanie ochronią ciało przed chłodnym powietrzem. Idealnie pasują do swobodnych stylizacji. Można je łączyć zarówno ze zwykłymi jeansami i T-shirtem, jak i sukienką. Taka kurtka zdecydowanie nada waszej stylizacji charakteru, a modele, które znajdziecie poniżej nie kosztują wiele!

kożuszki / mat. partnerakożuszki / mat. partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Poniżej więcej produktów

PJ

Więcej o: