Płaszcze dla niskich kobiet. W tych modelach będziesz wyglądać na wyższą

PJ
16.02.2019 20:30
płaszcze dla niskich kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/katarzynacichopek/

płaszcze dla niskich kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/katarzynacichopek/ (płaszcze dla niskich kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/katarzynacichopek/)

Jesteś niska i szukasz idealnego dla siebie płaszcza? Koniecznie zobacz nasze propozycje! Te modele nie kosztują wiele, a powinny sprostać twoim oczekiwaniom.

Eleganckie płaszcze

Zima to czas, kiedy największą uwagę zwracamy na wybór idealnego okrycia wierzchniego, które nie musi być tylko ładne i modne, ale przede wszystkim dobrze dobrane do figury. Jeżeli jesteś niską kobietą, to mamy coś dla ciebie! Przygotowałyśmy osiemnaście modeli płaszczy, które idealnie nadają się dla pań o niskim wzroście. Optycznie wydłużą sylwetkę, dzięki czemu wydasz się wyższa!

płaszcze dla niskich kobiet / mat. partnerapłaszcze dla niskich kobiet / mat. partnera www.instagram.com/katarzynacichopek/

Płaszcze dla niskich kobiet

Jeżeli szukasz dla siebie idealnego płaszcza, w którym będziesz wyglądała na wyższą, to przede wszystkim powinnaś unikać obszernych płaszczy, modeli maxi, których długość sięga za kolano lub do ziemi. Uwagę zwracaj na fasony o klasycznych krojach. Najlepszym wyborem dla ciebie będzie trencz o długości przed kolano, który świetnie wyeksponuje twoja sylwetkę oraz optycznie ją wysmukli. Oprócz trenczy warto zwrócić uwagę na fasony, które odcinane są pod biustem oraz te proste i ponadczasowe. Poniżej znajdziesz płaszcze, które powinny odpowiadać osobie o niskim wzroście. Są kobiece i stylowe, a przede wszystkim nie kosztują wiele. Warto rozejrzeć się za takim okryciem wierzchnim właśnie teraz, gdy trwają wyprzedaże, a może upolujesz coś w dużo niższej cenie? :)