Metaliczne kurtki wciąż w modzie! Rozenek i Zawadzka już dawno je pokochały. Może teraz i wam przypadną do gustu?

PJ
18.01.2019 09:00
złote i srebrne kurtki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek/ / www.instagram.com/marcelina_zawadzka

złote i srebrne kurtki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek/ / www.instagram.com/marcelina_zawadzka (złote i srebrne kurtki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek/ / www.instagram.com/marcelina_zawadzka)

Szukacie zimowej kurtki, która wyróżni was z tłumu? Koniecznie zobaczcie te w metalicznym kolorze. Jest w czym wybierać!

Wśród zimowych kurtek damskich jest naprawdę wiele rozmaitych modeli, jednak największą popularnością cieszą się te w metalicznych odcieniach! Szczególnie wśród gwiazd królują srebrne i złote kurtki zimowe. Zerknijcie poniżej, a może i wam wpadną w oko?

Srebrna kurtka zimowa

Małgorzata Rozenek wybrała dla siebie puchową kurtkę w kolorze srebrnym. Metaliczny odcień idealnie wpisuje się w panujący obecnie zimowy klimat, szczególnie jeśli za oknem prószy śnieg. Jeżeli lubicie wyglądać efektownie, a do tego na topie, koniecznie pomyślcie o tak modnej kurtce. Tym bardziej, jeśli w swojej stylizacji chcecie postawić na jedną wyrazistą rzecz, która doda wam blasku. Ten model świetnie będzie wyglądał w zestawieniu z klasycznymi jeansami i zdecydowanie wyróżni was z tłumu. 

srebrne kurtki damskie / mat. partnerasrebrne kurtki damskie / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Złota kurtka zimowa 

Dla kobiet, które uwielbiają jeszcze więcej blasku, znalazłyśmy złote kurtki w stylu Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka dobrze wie, co w modzie piszczy, i dlatego w tym sezonie ona również nie odmówiła sobie metalicznej kurtki. Jeśli i wam ten model przypadł do gustu, to poniżej znajdziecie kurtki w bardzo podobnych fasonach. Jest w czym wybierać!

złote kurtki damskie / mat. partnerazłote kurtki damskie / mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka

Poniżej znajdziecie więcej kurtek damskich