Timberland, EMU, UGG to hitowe marki. Teraz ich buty kupisz dużo taniej!

PJ
14.01.2019 13:00
buty damskie Timberland, EMU. UGG / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek

buty damskie Timberland, EMU. UGG / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek (buty damskie Timberland, EMU. UGG / mat. partnera / www.instagram.com/m_rozenek)

Szukacie butów idealnych na zimowe dni? Koniecznie zobaczcie modele hitowych marek. I to z wyprzedaży! Warto zwrócić na nie uwagę, w końcu teraz kupicie je w dużo niższej cenie.

Trapery damskie Timberland

W trakcie zimowych wyprzedaży damskie buty marki Timberland kupicie nawet o 40% taniej! Warto rozejrzeć się za tak modnymi traperami, które królują już od kilku ładnych sezonów i robią furorę na całym świecie. Ciepłe i wodoodporne buty Timberland są idealne na zimowy sezon. Świetnie odnajdą się w stylizacji z puchową kurtką, ale jak widzicie na zdjęciu poniżej, równie dobrze będą się prezentować w bardziej eleganckim zestawie. Małgorzata Rozenek ma na sobie różowe trapery Timberland, które pomimo męskiego kroju wyglądają bardzo dziewczęco. Jeżeli wam też podobają się te buty, różne ciekawe modele znajdziecie poniżej i to w naprawdę korzystnej cenie. Warto pomyśleć o takich traperach, które posłużą wam przez kolejne sezony! 

trapery Timberland / mat. partneratrapery Timberland / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek

Śniegowce EMU i UGG

Do kolejnych hitowych butów tej zimy zdecydowanie należą śniegowce marki EMU i UGG. Są idealną propozycją na zimowe, mroźne dni. Kobiety je uwielbiają, w końcu są bardzo lekkie, wygodne, a do tego naprawdę ciepłe! Wprost idealne na długi spacer, czy zakupy na mieście, dlatego z chęcią będziecie nosiły je na co dzień. Wystarczy odpowiednia impregnacja i nie przemokną nawet na śniegu. Poniższe modele również kupicie w dużo niższej cenie. 

śniegowce EMU i UGG / mat. partneraśniegowce EMU i UGG / mat. partnera KAPiF

Poniżej więcej modeli butów damskiej: