Krata to wzór tego sezonu! Zobacz 18 niedrogich ubrań, które wybrałyśmy. Szara sukienka kosztuje tylko 100 zł

PJ
10.02.2019 20:30
ubrania w kratę / mat. partnera

ubrania w kratę / mat. partnera (www.instagram.com/marcelina_zawadzka)

Jeżeli szukacie ubrań w modny i ponadczasowy wzór, koniecznie zobaczcie, co dla was przygotowałyśmy! Ubrania w kratę wciąż są na topie, a gwiazdy wprost je uwielbiają.

Wzór w kratę

Ponadczasowa i z klasą, taka właśnie jest krata. Już od kilku sezonów zdobi nasze ubrania i jeszcze nam się nie znudziła. Również gwiazdy szaleją za tym wzorem. Na Instagramie możemy zaobserwować, jak wiele z nich nosi sukienki, płaszcze, spódnice, czy spodnie w kratę. Inni zaś uwielbiają dodatki zdobione właśnie tym deseniem.

ubrania w kratę / mat. partneraubrania w kratę / mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka

Ubrania w kratę

Krata jest elegancka i gustowna, a najlepiej prezentuje się na noszonych przez nas ubraniach. Wśród tego deseniu znajdziemy najróżniejsze jego odmiany, od ponadczasowej i szykownej szarej kraty po kolorowe, najczęściej z elementami czerwieni. Wszystkie te wzory prezentują się naprawdę świetnie i warto mieć je w swojej szafie! Poniżej znajdziecie ubrania zdobione różnymi modnymi kratami. W tym sezonie również nie powinno ich zabraknąć w waszej garderobie! Wśród nich - modne żakiety, płaszcz, czy eleganckie spódnice. Dla pań, które uwielbiają swobodny styl, krata też jest świetnym rozwiązaniem. Będzie idealnie prezentowała się na luźnych koszulach, czy bluzkach.