Te sukienki kupisz teraz, a będziesz nosić też na wiosnę. Tę w stylu Lewandowskiej znalazłyśmy na ASOS za nieco ponad 150 zł

PJ
18.02.2019 21:30
szara sukienka / mat. partnera / www.instagram.com/annalewandowskahpba/

szara sukienka / mat. partnera / www.instagram.com/annalewandowskahpba/ (szara sukienka / mat. partnera / www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Klasyczne i ponadczasowe sukienki wciąż są w modzie! Anna Lewandowska postawiła na kreację, którą zaprojektowała Jessica Mercedes. Jeśli i wam przypadła do gustu, sprawdźcie podobne modele, które dla was znalazłyśmy!

Sukienka Anny Lewandowskiej

Wprawdzie wciąż trwa zima, a za oknem możemy zobaczyć piękny śnieg. Lecz to wcale nie powstrzymuje nas, żeby myślami krążyć wśród letniej, słonecznej pogody. A wy, jak bardzo tęsknicie za wakacjami i temperaturą powyżej 20 stopni? Chyba każda z was z chęcią założyłaby już zwiewne i delikatne sukienki, które nadają kobiecego wyglądu. Tak właśnie zrobiła Anna Lewandowska! Trenerka podczas wyjazdu do Dubaju, pokazała się w cudownej letniej kreacji z kolekcji marki Veclaim. Jeśli jeszcze marka sukienki nie jest wam znana, warto zwrócić uwagę, że stworzyła ją Jessica Mercedes

szara sukienka / mat. partneraszara sukienka / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Szare sukienki

Szara, letnia sukienka to świetna propozycja na każdą porę roku, nie tylko lato. Dlatego już teraz warto zwrócić na nią uwagę. Klasyczny kolor i ponadczasowy krój powoduje tylko, że jeszcze bardziej chcemy ją mieć! Anna Lewandowska postawiła na naprawdę wyjątkowy model, którego koszt to 439 zł, jednak nam już teraz udało się znaleźć tańsze i równie wakacyjne modele, które zobaczycie poniżej.

Więcej o: