Zimowe trapery w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Anny Lewandowskiej. Teraz kupisz je taniej nawet o 180 zł!

AO
04.01.2019 21:00
trapery w stylu Małgorzaty Rozenek i Anny Lewandowskiej

trapery w stylu Małgorzaty Rozenek i Anny Lewandowskiej (Fot. www.instagram/com/m_rozenek / www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Wyprzedaże to czas polowania na okazje! Szukasz idealnych zimowych butów? Zainspiruj się stylem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Anny Lewandowskiej. Obie wybrały ciepłe i nieprzemakalne trapery, które świetnie sprawdzą się w czasie górskich wycieczek oraz w mieście. Teraz wiele modeli kupisz o wiele taniej!

Niezawodne buty zimą to podstawa. Nieprzemakalne i trzymające ciepło, idealnie pasują na weekendowe spacery, codzienną bieganinę w mieście oraz wolny czas spędzony na łonie natury. Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała markę Timberland, lidera wśród producentów zimowego obuwia. Model, który nosi celebrytka jest obecnie przeceniony o ponad 200 złotych! Różowe timberlandy Rozenek zestawiła z luźnymi spodniami, bluzą i pasującą do nich kolorystycznie kurtką, prezentując casualowy i bardzo wygodny look idealny na czas odpoczynku. Znaleźliśmy buty Rozenek w niższej cenie oraz kilka podobnych par z wyprzedaży.

trapery w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdantrapery w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan Fot. www.instagram.com/m_rozenek / materiały partnerów

W ślady Małgorzaty Rozenek-Majdan poszła również Anna Lewandowska. Trenerka wybrała jednak nieco bardziej klasyczną stylizację, zestawiając beżowe trapery z ciemnymi spodniami i czarną bluzą. Charakteru całości dodał modny w tym sezonie płaszcz. Buty w stylu tych, które nosi Lewandowska można obecnie również kupić w dobrych cenach. Wybraliśmy najlepsze okazje.

trapery w stylu Anny Lewandowskiejtrapery w stylu Anny Lewandowskiej Fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba / materiały partnerów

Więcej traperów z wyprzedaży znajdziecie poniżej.

Więcej o: