Szmaragdowa sukienka to hit tego sezonu! Idealnie sprawdzi się w świątecznych stylizacjach

PJ
07.12.2018 13:00
szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF

szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF (szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF)

W tym sezonie to właśnie szmaragdowe sukienki zdobyły nasze serca! Również te w kolorze butelkowej zieleni spodobają się każdej z was. Warto pomyśleć o tak eleganckiej i szykownej kreacji, gdy kompletujecie swój świąteczny ubiór.

Zielone sukienki

Już w poprzednim roku, zieleń należała do najmodniejszego koloru. Również i w tym sezonie ciężko jest nam z niego zrezygnować. Szczególnie jeśli na myśl przywołujemy przepiękne zielone sukienki, które idealnie wpisują się w świąteczną i zimową aurę.  Odcieni tego koloru jest naprawdę wiele, ale to szmaragdowa i butelkowa zieleń jest najbardziej pożądana. 

Sukienki w kolorze szmaragdu i butelkowej zieleni

Sukienki w kolorze szmaragdu i butelkowej zieleni są bardzo szykowne i kobiece. Warto pomyśleć o kreacji w tym kolorze, gdy szykujecie swoją świąteczną stylizację. W czasie wigilijnej kolacji, zachwycicie w niej wszystkich gości. Nam w tym roku zielone sukienki szczególnie przypadły do gustu. Idealnie komponują się z długimi kozakami i płaszczem. Taka zieleń, jest bardzo bezpiecznym kolorem, który pasuje wielu kobietom i idealnie będzie łączył się z innymi barwami, jak bordo, beż, a nawet czerwień. Poniżej znajdziecie cudowne sukienki idealnie wpisujące się w nadchodzącą zimę. Warto im się przyjrzeć i znaleźć swoją wymarzoną kreację na nadchodzące święta!