Szmaragdowa sukienka to hit tego sezonu! Idealnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Mamy dla Ciebie modele na każdą okazję

PJ
04.02.2019 13:15
szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF

szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF (szmaragdowa sukienka / mat. partnera / WBF)

W tym sezonie to właśnie szmaragdowe sukienki zdobyły nasze serca! Również te w kolorze butelkowej zieleni spodobają się każdej z was. Warto pomyśleć o tak eleganckiej i szykownej kreacji, gdy kompletujecie swój wyjątkowy ubiór.

Zielone sukienki

Już w poprzednim roku, zieleń należała do najmodniejszego koloru. Również i w tym sezonie ciężko jest nam z niego zrezygnować. Szczególnie jeśli na myśl przywołujemy przepiękne zielone sukienki, które idealnie wpisują się w zimową aurę. Odcieni tego koloru jest naprawdę wiele, ale to szmaragdowa i butelkowa zieleń jest najbardziej pożądana. 

szmaragdowa sukienka / mat. partneraszmaragdowa sukienka / mat. partnera WBF

Sukienki w kolorze szmaragdu i butelkowej zieleni

Sukienki w kolorze szmaragdu i butelkowej zieleni są bardzo szykowne i kobiece. Warto pomyśleć o kreacji w tym kolorze, gdy szykujecie swoją elegancką stylizację. W czasie wielu wyjść, zachwycicie w niej wszystkich gości. Nam w tym roku zielone sukienki szczególnie przypadły do gustu. Idealnie komponują się z długimi kozakami i płaszczem. Taka zieleń, jest bardzo bezpiecznym kolorem, który pasuje wielu kobietom i idealnie będzie łączył się z innymi barwami, jak bordo, beż, a nawet czerwień. Poniżej znajdziecie cudowne sukienki idealnie wpisujące się w trendy tego sezonu. Warto im się przyjrzeć i znaleźć swoją wymarzoną kreację!

Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Doti

    Oceniono 2 razy 2

    Pani Rusin wyglądają okropnie, ale skoro płacił wam krocie za reklamę firmy kosmetycznej, robicie co możecie by ją lansować. Ona płaci, więc to już jej portal.

  • Gość: M

    Oceniono 1 raz 1

    Zielona A atlasu rzeczywiście piękna Ale 510 zl to trochę za dużo jak dla przeciętnego Polaka. Chyba tylko celebryci sobie będą mogli ma nią pozwolić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX